Ac-logo3

Ac-avira

 

Absolute Care je inovativní řada kosmetických přípravků založená na nejnovějším vědeckém výzkumu. Kosmetiku vyrábí společnost B4ULab (Izrael), která se zaměřuje na produkty s proti-stárnoucím účinkem na bázi přírodních komponentů a posledních technologií světových lídrů v kosmetickém průmyslu: Pentapharm a Mibelle (Švýcarsko), Sederma a Soliance (Francie) Lipotec (Španělsko) a Grant (USA), již více než 25 let.

Značka Absolute Care se skládá z několika řad produktů s inovativními koncepty, krásnými designy a dostupnými cenami. Veškeré produkty Absolute Care zakomponují nejnovější trendy do vysoce kvalitních a příjemných receptur s jemnou přirozenou parfemací, čímž zajišťují nádhernou a vzrušující péči o pleť. Produkty se vyrábí v souladu s mezinárodními předpisy, mají bezpečnostní posouzení od profesionální třetí strany a jsou vyráběny v zařízeních s certifikací GMP.

ABSOLUTE CARE(tm)

Front-ac-gold  Front-kaviar
 Front-wow  Front-dermo
 Front-bi  Front-total45
 Front-tota-50  Front-retinol
 Front-cistice  Front-spec
 Front-masky  Front-telo

 

 >> na "ÚVODNÍ STRÁNKU"

 

Hledat

 • MOBILNÍ OBCHODY

  31.12.2020

  VÁŽENÍ PŘÁTELÉ!

  RÁDI PŘIVÍTÁME VÁS V NAŠÍCH MOBILNÍCH OBCHODECH S KOSMETIKOU Z IZRAELE.

  KAŽDÉMU NÁVŠTĚVNÍKU DÁVÁME PŘÍLEŽITOST KE KOUPI JAKÝCHKOLI PRODUKTŮ ZNAČEK ABSOLUTE CARE, JEUNESSE, MORAZ MEDICAL HERBS A SEA OF SPA.

  PO CELÝ PRŮBĚH AKCE PLATÍ SPECIÁLNÍ CENY A SLEVY.

  S NÁMI MŮŽETE OSOBNĚ VYZKOUŠET NEJNOVĚJŠÍ PRODUKTY ROKU 2019, ZÍSKAT PROFESIONÁLNÍ OSOBNÍ RADY A DOPORUČENÍ, KOUPIT JEDINEČNÉ DÁRKY "POD VÁNOČNÍ STROMEČEK" PRO SVOU RODINU A BLÍZKÉ.

  TĚŠÍME SE NA VÁS!

  VB FOR YOU TÝM.