Ac-logo3

Ac-avira

Absolute Care je inovativní řada kosmetických přípravků založená na nejnovějším vědeckém výzkumu. Kosmetiku vyrábí společnost B4ULab (Izrael), která se zaměřuje na produkty s proti-stárnoucím účinkem na bázi přírodních komponentů a posledních technologií světových lídrů v kosmetickém průmyslu: Pentapharm a Mibelle (Švýcarsko), Sederma a Soliance (Francie) Lipotec (Španělsko) a Grant (USA), již více než 25 let.

Značka Absolute Care se skládá z několika řad produktů s inovativními koncepty, krásnými designy a dostupnými cenami. Veškeré produkty Absolute Care zakomponují nejnovější trendy do vysoce kvalitních a příjemných receptur s jemnou přirozenou parfemací, čímž zajišťují nádhernou a vzrušující péči o pleť.
Produkty se vyrábí v souladu s mezinárodními předpisy, mají bezpečnostní posouzení od profesionální třetí strany a jsou vyráběny v zařízeních s certifikací GMP.

Hledat

 • MOBILNÍ OBCHODY

  31.12.2020

  VÁŽENÍ PŘÁTELÉ!

  RÁDI PŘIVÍTÁME VÁS V NAŠÍCH MOBILNÍCH OBCHODECH S KOSMETIKOU Z IZRAELE.

  KAŽDÉMU NÁVŠTĚVNÍKU DÁVÁME PŘÍLEŽITOST KE KOUPI JAKÝCHKOLI PRODUKTŮ ZNAČEK ABSOLUTE CARE, JEUNESSE, MORAZ MEDICAL HERBS A SEA OF SPA.

  PO CELÝ PRŮBĚH AKCE PLATÍ SPECIÁLNÍ CENY A SLEVY.

  S NÁMI MŮŽETE OSOBNĚ VYZKOUŠET NEJNOVĚJŠÍ PRODUKTY ROKU 2019, ZÍSKAT PROFESIONÁLNÍ OSOBNÍ RADY A DOPORUČENÍ, KOUPIT JEDINEČNÉ DÁRKY "POD VÁNOČNÍ STROMEČEK" PRO SVOU RODINU A BLÍZKÉ.

  TĚŠÍME SE NA VÁS!

  VB FOR YOU TÝM.

   

 • MOBILNÍ OBCHOD LITOMYŠL

  17.9.2020

  Ve Dnech  17-18. 2020

  Mobilní Obchod Na Adrese :

  Smetanovo Náměstí 47 ,

  Litomyšl    

  Chcete-Li Objednat Termín Návštěvy, Zavolejte Na Číslo:

  Mob: 608 869 060

  Gabriela Vrbková