4 IN 1 TOTAL EFFECT - ANTI-AGEING ŘADA

 ŠVÝCARSKÉ BIOTECHNOLOGIE  

18 % švýcarských účinných složek v každém výrobku

Total-4-in-1-avira

Exkluzivní kosmetická řada Jeunesse Total Efekt je založena na nejnovějších výsledcích bio-nanotechnologií v oblasti kosmetiky proti stárnutí. Ve švýcarské laboratoři Pentapharm byly vyvinuty unikátní látky, které jsou schopny poskytnout rychlý a viditelný výsledek ve zpomalení procesu stárnutí pleti a vyhlazení vrásek.

Účinné látky jsou:

Easyliance: je optimalizovaná směs z biopolymerů a akácie senegalské určena ke 100% přirozenému napnutí pleti. Je to přírodní materiál s rychlým a viditelným účinkem utažení a kosmetického napětí pokožky. 

SyncallSyn Col: určený k řešení všech typů vrásek pomocí produkce základní bílkoviny pojivové tkáně kůže – kolagenu. SYN® - COLL stimuluje syntézu kolagenu, což je TGF-b (tkáňový růstový faktor).

Pepha® - Ctive: je složka, která pochází z unikátní řasy Dunaliella Salina, která roste ve slaných jezerech.  Pepha®-ctive komplex účinkuje trojfázově: stimuluje dýchání pleti, uvolňuje póry, intenzivně energizuje a reguluje mikrooběh.  Zmeja_2Syn Ake: (hadí jed) je  syntetický peptid, který blokuje nervové signály vyvolávající stahy obličejových svalů, které mohou způsobovat vrásky.  Výsledky prokazují, že po 28 dnech použití je objem vrásek  snížen až o 52%!
Preregen: je složka získaná z rostlinných peptidů. Je navržena tak, aby poskytla ochranu kůže před škodlivými látkami v ovzduší jako je ozon,  smog, oxidy dusíku, saze, cigaretový kouř atd.  Tento přípravek chrání buněčné membrány před poškozením a udržuje pružnost pokožky. Po 8 týdnech používání  se snižuje počet jemných vrásek.   Preregen zabraňuje tvorbě tmavých kruhů kolem očí.

 

 Vitamin E: antioxidant, který bojuje s volnými radikály, které snižují radiační poškození, urychlují regeneraci pokožky a zpomalují proces stárnutí. Vitamin C: poskytuje vitalitu kožních buněk, chrání před poškozením sluncem a zlepšuje růst kolagenu. Squalane: přírodní olej extrahovaný z olivovníku. Uvolňuje a zvyšuje schopnost látek pronikat v buňky a urychluje regeneraci pokožky.

 

 

Řada Jeunesse Total Effect obsahuje velmi účinné látky v kombinaci s nejvyšší kvalitou materiálů, jemnou texturou, rychlým vstřebáváním a příjemnou vůní. To vše dohromady dělá tuto řadu jedinečnou a neopakovatelnou. Obsaženy jsou tyto aktivní látky: Syn®-Ake, Syn®-Coll, Pepha®-Ctive, Easylift, Preregen®, Lipogard, Huasol, Pentavitin, Eyeliss™& Haloxyl™, hyaluronová kyselina, mořské řasy, mandlový olej, bambucké máslo atd.

 

4 IN 1 TOTAL EFEKT (45+)  

 Ref: 10282      4 IN 1 Denni krém SPF-15 50 ml 
 Ref:10283      4 IN 1 Noční krém 50 ml 
 Ref:10284      4 IN 1 Krém na krk a dekolt 50 ml
 Ref:10285      4 IN 1 krém na oči 50 ml 
 Ref:10287      4 IN 1 Lifting Serum 50 ml 

 

Hledat

 • MOBILNÍ OBCHODY

  31.12.2020

  VÁŽENÍ PŘÁTELÉ!

  RÁDI PŘIVÍTÁME VÁS V NAŠÍCH MOBILNÍCH OBCHODECH S KOSMETIKOU Z IZRAELE.

  KAŽDÉMU NÁVŠTĚVNÍKU DÁVÁME PŘÍLEŽITOST KE KOUPI JAKÝCHKOLI PRODUKTŮ ZNAČEK ABSOLUTE CARE, JEUNESSE, MORAZ MEDICAL HERBS A SEA OF SPA.

  PO CELÝ PRŮBĚH AKCE PLATÍ SPECIÁLNÍ CENY A SLEVY.

  S NÁMI MŮŽETE OSOBNĚ VYZKOUŠET NEJNOVĚJŠÍ PRODUKTY ROKU 2019, ZÍSKAT PROFESIONÁLNÍ OSOBNÍ RADY A DOPORUČENÍ, KOUPIT JEDINEČNÉ DÁRKY "POD VÁNOČNÍ STROMEČEK" PRO SVOU RODINU A BLÍZKÉ.

  TĚŠÍME SE NA VÁS!

  VB FOR YOU TÝM.

   

 • MOBILNÍ OBCHOD LITOMYŠL

  17.9.2020

  Ve Dnech  17-18. 2020

  Mobilní Obchod Na Adrese :

  Smetanovo Náměstí 47 ,

  Litomyšl    

  Chcete-Li Objednat Termín Návštěvy, Zavolejte Na Číslo:

  Mob: 608 869 060

  Gabriela Vrbková