Front-kaviar

 

ABSOLUTE CARE ČERNÝ KAVIÁR    50 +

Prestižní a nádherná přírodní peče k regeneraci a výživě pokožky.

Kaviár je symbolem luxusu a sofistikovanosti, a to z dobrého důvodu.

Je bohatý na mimořádné energetické zdroje jako jsou bílkoviny, minerály, vitamíny A, D, E a B12, stejně jako Omega 3, všechny podporují regeneraci a opravu buněk.

Kromě toho kaviár poskytuje  dostatečnou výživu a vlhkost kůže s dlouhodobým účinkem. 

Pravidelné používání řady Caviar zanechává pokožku zářivou, uklidněnou a měkkou.

Ref:12601   Revitalizační krém z kaviáru 50 ml 
Ref:12602   Sérum pro denní péči z kaviáru 50 ml
Ref:12603   Oční litingové sérum z kaviáru 30 ml

Účinné látky jsou:

Easyliance: je optimalizovaná směs z biopolymerů a akácie senegalské určena ke 100% přirozenému napnutí pleti. Je to přírodní materiál s rychlým a viditelným účinkem utažení a kosmetického napětí pokožky. 
Kyselina hyaluronová kapkyHyaluronic acid: kyselina hyaluronová je přirozeně přítomna v našem těle a nachází se především v pojivové tkáni a kloubech. Je to polysacharidová molekula a její nejvýraznější vlastností je její úžasná schopnost absorbovat vodu, která úspěšně bojuje proti vráskám a známkám stárnutí.
Amazon.com : Witch Hazel Seed - Hamamelis virginiana Seeds ...Witch Hazel hamamelis virginiana: vilín virginský má antioxidační a adstringentní vlastnosti, které jsou ideální pro zabíjení bakterií, které žijí v pórech pokožky, zastavují buněčné poškození, které mohou vést k rakovině kůže, předčasnému stárnutí a urychlují uzdravení.
15 omega-3-rich foods: Fish and vegetarian sourcesOmega 3 je jednou z nezbytných mastných kyselin pro funkci buněk. Bojuje s volnými radikály, které urychlují stárnutí kůže. Když se mastná kyselina rozkládá v buňce, uvolňuje velké množství energie, která posiluje buněčnou stěnu a je tedy nezbytná pro hojení pokožky.
Buy Online Organic Unrefined Shea Butter | Organic Butters & Oils ...Shea butter bambucké máslo vyrábí se z top ořechů a široce se používá v kosmetice, a zejména proti stárnutí, díky svým ctnostem v ochraně a revitalizaci pokožky. Bambucké máslo obsahuje vysoce koncentrované mastné kyseliny, které přispívají k výživě a změkčení pokožky, revitalizaci kožních buněk, stimulaci metabolismu, potlačení stárnutí kůže a odstranění unavené kůže.

Allantoin / Vitamin E  /Vitamin A / Vitamin D / Vitamin B12

 

Hledat

 • MOBILNÍ OBCHODY

  31.12.2020

  VÁŽENÍ PŘÁTELÉ!

  RÁDI PŘIVÍTÁME VÁS V NAŠÍCH MOBILNÍCH OBCHODECH S KOSMETIKOU Z IZRAELE.

  KAŽDÉMU NÁVŠTĚVNÍKU DÁVÁME PŘÍLEŽITOST KE KOUPI JAKÝCHKOLI PRODUKTŮ ZNAČEK ABSOLUTE CARE, JEUNESSE, MORAZ MEDICAL HERBS A SEA OF SPA.

  PO CELÝ PRŮBĚH AKCE PLATÍ SPECIÁLNÍ CENY A SLEVY.

  S NÁMI MŮŽETE OSOBNĚ VYZKOUŠET NEJNOVĚJŠÍ PRODUKTY ROKU 2019, ZÍSKAT PROFESIONÁLNÍ OSOBNÍ RADY A DOPORUČENÍ, KOUPIT JEDINEČNÉ DÁRKY "POD VÁNOČNÍ STROMEČEK" PRO SVOU RODINU A BLÍZKÉ.

  TĚŠÍME SE NA VÁS!

  VB FOR YOU TÝM.