Front-dermo

Arganové rostlinné buňky představují novou generaci anti-aging kosmetických přípravků v řadě s péčí o pleť, obsahující nejinovativnější ingredience vyrobené nejmodernější švýcarskou technologií: PhytoCellTech ™ Argan, extrakt z arganových rostlinných buněk a DermCom, který je založen na extraktu z cibulky šafránu zlatokvětého.

PhytoCellTecTM je bohatá na epigenetické faktory a metabolity, tím poskytuje tyto kosmetické výhody :

  •  Ochrana životnosti kmenových buněk pleti
  •  Oddálení stárnutí základních buněk
  •  Omlazení pleti
  •  Snížení hloubky vrásek
  •  Boj proti procesům stárnutí
  •  Viditelné změny

 

Ref:12201  Dermo denní krém 50 ml 
Ref:  5201 Dermo denní krém 250 ml 
Ref:12202 Dermo noční krém 50 ml 
Ref:12203 Dermo oční krém 30 ml 
Ref:  5203 Dermo oční krém 30 ml 
Ref: 12204 Dermo obličejové sérum 50 ml 
Ref:  5204 Dermo obličejové sérum 250 ml 

Účinné látky jsou:
PhytoCellTec™Argan Argánie trnitá (Argania spinosa)

Argania spinosa, česky argánie trnitá, je malý strom rostoucí téměř výhradně v jihozápadní části Maroka, pár stromů se vyskytuje i na území Řecka. Strom argánie patří mezi ohrožené druhy, proto jsou marocké arganové lesy zapsány do Biosférické rezervace UNESCO. Ze stromu se ručně sbírají jeho plody, tedy oříšky, ze kterých se dále lisuje arganový olej, přezdívaný elixír krásy.

Naše arganové produkty jsou pak zavedeny do lipozomů, aby umožňovaly účinnou penetraci kůže do dermální papillae, kde se u základu vlasového folikulu  lokalizují dermální kmenové buňky. Bylo prokázáno, že tyto Arganové kmenové buňky zvyšují obraty dermálních kmenových buněk (které jsou zodpovědné za produkci kolagenu a elastinu) a tím zlepšují dermální omlazení pokožky, vitalizují dermální kmenové buňky, urychlují přirozený proces obnovy pokožky, bojují proti chronickému stárnutí, vráskám a ztrátě pevnosti pokožky. 

Šafrán zlatý (crocus chrysanthus bulb extract)

http://alpinky.com/cibuloviny//Crocus%20chrysanthus%20Dorothy.jpg

Výtažek ze zlatého šafránu DermCom - nová přírodní ingredience pro péči o pleť. Tento extrakt stimuluje přirozené růstové faktory pokožky, zlepšuje syntézu kolagenu a elastinu, stimuluje komunikaci mezi kožními buňkami.

Incha Inchi Plukenetia Volubilis Seed Oil