24K GOLD LUX anti-ageing liftingová maska

Ref #AC12303 /50 ml /Firm & Lift Gold Mask

Ref #AC5303 /250 ml /Firm & Lift Gold Mask

24K Gold Anti-Ageing Lift & Firm pleťová maska vyvinuta pro viditelné zlepšení výkonu pleti. Tento přípravek je obohacen o 24 karátový zlatý prášek, luxusní aktivní složku, která dodává okamžitý pocit krásnosti.

 Maska obsahuje Renovage ™, silnou aktivní látku proti stárnutí, která zpomaluje a bojuje proti všem známkám funkčního a strukturálního stárnutí jako je ochabení pleti, věkové skvrny, suchost, dilatační póry a drsnost. Obsahuje také kyselinu hyaluronovou, která podporuje syntézu kolagenu a zároveň udržuje vlhkost pokožky a přispívá k ochraně proti stárnutí pleti. Kyselina levulová a kyselina anisová na pleť působí jako kondicionér a mají antimikrobiální účinky.

 Vitamin E redukuje vrásky blokováním volných radikálů, které hrají velkou roli v procesu stárnutí; Hamamelis Virginiana zlepšuje vzhled suché nebo drsné pokožky, pomáhá redukovat odlupování a obnovuje pružnost pokožky. Pravidelné používání 24K Gold Anti-Ageing Lift & Firm Face Mask omlazuje pokožku a zpomaluje známky stárnutí.

 POKYNY: Na očištěný obličej naneste štědrou vrstvu masky a vyhýbejte se oblasti očí. Nechejte 5 až 10 minut a pak opláchněte čistou teplou vodou. Použijte jednou až dvakrát týdně. Obsahuje 30 PPM prášku 985 zlata od J.G. Eytzinger GmbH

 

Hledat

 • MOBILNÍ OBCHODY

  31.12.2020

  VÁŽENÍ PŘÁTELÉ!

  RÁDI PŘIVÍTÁME VÁS V NAŠÍCH MOBILNÍCH OBCHODECH S KOSMETIKOU Z IZRAELE.

  KAŽDÉMU NÁVŠTĚVNÍKU DÁVÁME PŘÍLEŽITOST KE KOUPI JAKÝCHKOLI PRODUKTŮ ZNAČEK ABSOLUTE CARE, JEUNESSE, MORAZ MEDICAL HERBS A SEA OF SPA.

  PO CELÝ PRŮBĚH AKCE PLATÍ SPECIÁLNÍ CENY A SLEVY.

  S NÁMI MŮŽETE OSOBNĚ VYZKOUŠET NEJNOVĚJŠÍ PRODUKTY ROKU 2019, ZÍSKAT PROFESIONÁLNÍ OSOBNÍ RADY A DOPORUČENÍ, KOUPIT JEDINEČNÉ DÁRKY "POD VÁNOČNÍ STROMEČEK" PRO SVOU RODINU A BLÍZKÉ.

  TĚŠÍME SE NA VÁS!

  VB FOR YOU TÝM.