24K Gold slupovací maska krásy

 Ref #12305 /100 ml /Lux 24 Karat Gold Peel Off Mask

Gold-honny-mask 24K Gold slupovací maska ​​krásy obohacená skutečným 24 karátovým zlatem  provyhlazení, zjemnění a vyrovnání pokožky.

24 karátová zlatá slupovací maska ​​podporuje hydrataci pokožky a minimalizuje stárnoucí vzhled. Maska navíc obsahuje účinné ingredience mořského původu, díky nimž vypadá pleť mladší.

Organické aloe vera a medové výtažky pomáhají zjemnit pokožku, hamamelis a citron způsobují, že pleť vypadá čistěji, výsledkem je tedy krásně svěží a pružný vzhled.

 Použití: naneste na očištěnou tvář a krk velkorysé množství masky, vyhněte se oblasti očí. Nechejte působit 20 minut nebo dokud úplně nevyschne. Odlupujte masku od vlasové linie až po krk. Doporučujeme používat dvakrát týdně.

Obsahuje 30 PPM prášku 985 zlata od J.G. Eytzinger GmbH

 

 

 

Hledat

 • MOBILNÍ OBCHODY

  31.12.2020

  VÁŽENÍ PŘÁTELÉ!

  RÁDI PŘIVÍTÁME VÁS V NAŠÍCH MOBILNÍCH OBCHODECH S KOSMETIKOU Z IZRAELE.

  KAŽDÉMU NÁVŠTĚVNÍKU DÁVÁME PŘÍLEŽITOST KE KOUPI JAKÝCHKOLI PRODUKTŮ ZNAČEK ABSOLUTE CARE, JEUNESSE, MORAZ MEDICAL HERBS A SEA OF SPA.

  PO CELÝ PRŮBĚH AKCE PLATÍ SPECIÁLNÍ CENY A SLEVY.

  S NÁMI MŮŽETE OSOBNĚ VYZKOUŠET NEJNOVĚJŠÍ PRODUKTY ROKU 2019, ZÍSKAT PROFESIONÁLNÍ OSOBNÍ RADY A DOPORUČENÍ, KOUPIT JEDINEČNÉ DÁRKY "POD VÁNOČNÍ STROMEČEK" PRO SVOU RODINU A BLÍZKÉ.

  TĚŠÍME SE NA VÁS!

  VB FOR YOU TÝM.