Anti Ageing maska krásy - kmenové buňky

Ref #12106 / 100 ml/ Enriched Beauty Mask

Dermo-maska Krémová čistící maska na obličej.

Vyvinutá díky inovační technologii PhytoCellTec™, která posiluje výkonnost kmenových buněk kůže. Tato vynikající maska obsahuje Renovage™ - komplexní aktivní složku, která bojuje proti všem známkám stárnutí a Matrixyl™ 3000, který účinně snižuje hloubku vrásek.

Kromě toho je maska obohacena o výtažek ze šalvěje a extraktu z bambusu, který absorbuje mastnotu a nečistoty z povrchu pleti, zanechává pokožku viditelně čistější a svěží.

Maska dále obsahuje mandlový olej,hamamelis, kaolín, zinek, bambucké máslo, olivový olej, Panthenol a kyselinu citrónovou.

Rozjasňuje pleť a odstraňuje známky stresu a únavy.

Doporučujeme nanést masku na čistou pleť, nechat působit 5 – 10 minut, poté opláchnout teplou vodou. Vhodné pro každodenní použití.

Hledat

 • MOBILNÍ OBCHODY

  31.12.2020

  VÁŽENÍ PŘÁTELÉ!

  RÁDI PŘIVÍTÁME VÁS V NAŠÍCH MOBILNÍCH OBCHODECH S KOSMETIKOU Z IZRAELE.

  KAŽDÉMU NÁVŠTĚVNÍKU DÁVÁME PŘÍLEŽITOST KE KOUPI JAKÝCHKOLI PRODUKTŮ ZNAČEK ABSOLUTE CARE, JEUNESSE, MORAZ MEDICAL HERBS A SEA OF SPA.

  PO CELÝ PRŮBĚH AKCE PLATÍ SPECIÁLNÍ CENY A SLEVY.

  S NÁMI MŮŽETE OSOBNĚ VYZKOUŠET NEJNOVĚJŠÍ PRODUKTY ROKU 2019, ZÍSKAT PROFESIONÁLNÍ OSOBNÍ RADY A DOPORUČENÍ, KOUPIT JEDINEČNÉ DÁRKY "POD VÁNOČNÍ STROMEČEK" PRO SVOU RODINU A BLÍZKÉ.

  TĚŠÍME SE NA VÁS!

  VB FOR YOU TÝM.