Mikrokrystalický krémový peeling

 pro mastnou až smíšenou pleť

Ref #AC10182 / 150 ml /Micro Crtstal Peeling effect 

 Tento skvělý krémový peeling je ideální pro mechanickou exfoliaci a hluboké vyčištění pleti s rozšířenými póry. Mikrokrystalické granule obsahují látku křemelin, což je zkamenělý pozůstatak mořského fytoplanktonu, který zbavuje Vaší pleť odumřelých  kožních buněk a stimuluje krevní oběh a pohlcuje toxiny z pórů.

Mandlový olej dodává pokožce pocit hebkosti, mírní podráždění, chrání ji a pomáhá především suché kůži se sklony k olupování, svědění a popraskání. Extrakt ze zeleného čaje zklidňuje a obnovuje pleť. Maska obsahuje kaolín, který odstraňuje nečistoty v pórech a na povrchu kůže, tlumí přebytek kožního mazu a tím odstraňuje nežádoucí lesk.

 Tento peeling je vhodný pro mastnou až smíšenou pleť, lze ho také použít pouze lokálně na partie s rozšířenými póry. Doporučujeme aplikovat na vlhkou pleť, jemně masírovat jednu až dvě minuty a poté opláchnout teplou vodou. 

 

Hledat

 • MOBILNÍ OBCHODY

  31.12.2020

  VÁŽENÍ PŘÁTELÉ!

  RÁDI PŘIVÍTÁME VÁS V NAŠÍCH MOBILNÍCH OBCHODECH S KOSMETIKOU Z IZRAELE.

  KAŽDÉMU NÁVŠTĚVNÍKU DÁVÁME PŘÍLEŽITOST KE KOUPI JAKÝCHKOLI PRODUKTŮ ZNAČEK ABSOLUTE CARE, JEUNESSE, MORAZ MEDICAL HERBS A SEA OF SPA.

  PO CELÝ PRŮBĚH AKCE PLATÍ SPECIÁLNÍ CENY A SLEVY.

  S NÁMI MŮŽETE OSOBNĚ VYZKOUŠET NEJNOVĚJŠÍ PRODUKTY ROKU 2019, ZÍSKAT PROFESIONÁLNÍ OSOBNÍ RADY A DOPORUČENÍ, KOUPIT JEDINEČNÉ DÁRKY "POD VÁNOČNÍ STROMEČEK" PRO SVOU RODINU A BLÍZKÉ.

  TĚŠÍME SE NA VÁS!

  VB FOR YOU TÝM.