Mikrokrystalický krémový peeling

150 ml / Ref #10182 / MICRO CRYSTAL PEELING EFFECTMikropeeling

Tento skvělý krémový peeling je ideální pro mechanickou exfoliaci a hluboké vyč

ištění pleti s rozšířenými póry. Mikrokrystalické granule obsahují látku křemelin, což je zkamenělý pozůstatak mořského fytoplanktonu, který zbavuje Vaší pleť odumřelých  kožních buněk a stimuluje krevní oběh a pohlcuje toxiny z pórů.

Mandlový olej dodává pokožce pocit hebkosti, mírní podráždění, chrání ji a pomáhá především suché kůži se sklony k olupování, svědění a popraskání. Extrakt ze zeleného čaje zklidňuje a obnovuje pleť. Maska obsahuje kaolín, který odstraňuje nečistoty v pórech a na povrchu kůže, tlumí přebytek kožního mazu a tím odstraňuje nežádoucí lesk.

Tento peeling je vhodný pro mastnou až smíšenou pleť, lze ho také použít pouze lokálně na partie s rozšířenými póry. Doporučujeme aplikovat na vlhkou pleť, jemně masírovat jednu až dvě minuty a poté opláchnout teplou vodou.

Hledat

 • MOBILNÍ OBCHODY

  31.12.2020

  VÁŽENÍ PŘÁTELÉ!

  RÁDI PŘIVÍTÁME VÁS V NAŠÍCH MOBILNÍCH OBCHODECH S KOSMETIKOU Z IZRAELE.

  KAŽDÉMU NÁVŠTĚVNÍKU DÁVÁME PŘÍLEŽITOST KE KOUPI JAKÝCHKOLI PRODUKTŮ ZNAČEK ABSOLUTE CARE, JEUNESSE, MORAZ MEDICAL HERBS A SEA OF SPA.

  PO CELÝ PRŮBĚH AKCE PLATÍ SPECIÁLNÍ CENY A SLEVY.

  S NÁMI MŮŽETE OSOBNĚ VYZKOUŠET NEJNOVĚJŠÍ PRODUKTY ROKU 2019, ZÍSKAT PROFESIONÁLNÍ OSOBNÍ RADY A DOPORUČENÍ, KOUPIT JEDINEČNÉ DÁRKY "POD VÁNOČNÍ STROMEČEK" PRO SVOU RODINU A BLÍZKÉ.

  TĚŠÍME SE NA VÁS!

  VB FOR YOU TÝM.

   

 • MOBILNÍ OBCHOD LITOMYŠL

  17.9.2020

  Ve Dnech  17-18. 2020

  Mobilní Obchod Na Adrese :

  Smetanovo Náměstí 47 ,

  Litomyšl    

  Chcete-Li Objednat Termín Návštěvy, Zavolejte Na Číslo:

  Mob: 608 869 060

  Gabriela Vrbková