Obohacená zvlhčující maska

Pro všechny typy pleti

Ref #AC10185 / 150 ml /Enriched Moisturizing Mask

Mimořádně zvlhčující maska obohacená o bahno a soli z Mrtvého moře plněnahrazuje profesionální péči o pleť v kosmetickém salónu. Rychlá pomoc pro unavenou a dehydratovanou pleť.

Kyselina hyaluronová obnovuje rovnováhu vlhkosti pleti. Kaolín pohlcuje přebytečný kožní maz a redukuje póry. Squalane (směs lipidů rostlinného původu) zvyšuje pružnost pleti a vyživuje ji.

Mandlový olej zachovává pleť vláčnou a mladistvou. Výtažek z Hamamelisu (Vilín Virginský) zklidňuje Vaši pleť. Receptura masky je navržena tak, aby vyhovovala všem potřebám unavené a stresované pleti.

 
Doporučujeme nanést masku na čistou pleť, nechat působit 15 – 20 minut, poté opláchnout teplou vodou. Vhodné pro každodenní použití.

 

Hledat

 • MOBILNÍ OBCHODY

  31.12.2020

  VÁŽENÍ PŘÁTELÉ!

  RÁDI PŘIVÍTÁME VÁS V NAŠÍCH MOBILNÍCH OBCHODECH S KOSMETIKOU Z IZRAELE.

  KAŽDÉMU NÁVŠTĚVNÍKU DÁVÁME PŘÍLEŽITOST KE KOUPI JAKÝCHKOLI PRODUKTŮ ZNAČEK ABSOLUTE CARE, JEUNESSE, MORAZ MEDICAL HERBS A SEA OF SPA.

  PO CELÝ PRŮBĚH AKCE PLATÍ SPECIÁLNÍ CENY A SLEVY.

  S NÁMI MŮŽETE OSOBNĚ VYZKOUŠET NEJNOVĚJŠÍ PRODUKTY ROKU 2019, ZÍSKAT PROFESIONÁLNÍ OSOBNÍ RADY A DOPORUČENÍ, KOUPIT JEDINEČNÉ DÁRKY "POD VÁNOČNÍ STROMEČEK" PRO SVOU RODINU A BLÍZKÉ.

  TĚŠÍME SE NA VÁS!

  VB FOR YOU TÝM.