Perleťová maska

Pro všechny typy pleti

Ref #AC10181 / 150 ml / Pearl mask 

 Tato luxusní maska obsahuje prášek z přírodních perel, který je nazýván „kouzelným elixírem krásy“. Maska zpomaluje proces stárnutí, má vynikající omlazující a revitalizační účinky.

Maska obsahuje velkou koncentrací růžového oleje, který má vysoký obsah vitamínů A a C a posiluje kapiláry a pojivové tkáně.

Šípkový olej zpomaluje tvorbu vrásek, má vysoký obsah vitaminů A a C a  posilující účinek na kapiláry a pojivové tkáně. Přítomnost avokádového a brutnákového oleje dodává pokožce potřebnou výživu a péči. Tea tree olej a včelí vosk má blahodárný účinek na suchou pokožku, zvlhčuje, zjemňuje a vyhlazuje ji. Jedná se o  hydratační a vyživnou masku s okamžitým rychlým a dlouhotrvajícím efektem.

Doporučujeme nanést dvakrát až třikrát týdně přiměřenou vrstvu masky na čistou pleť po dobu 15 – 20 minut, poté opláchnout teplou vodou.

 

Hledat

 • MOBILNÍ OBCHODY

  31.12.2020

  VÁŽENÍ PŘÁTELÉ!

  RÁDI PŘIVÍTÁME VÁS V NAŠÍCH MOBILNÍCH OBCHODECH S KOSMETIKOU Z IZRAELE.

  KAŽDÉMU NÁVŠTĚVNÍKU DÁVÁME PŘÍLEŽITOST KE KOUPI JAKÝCHKOLI PRODUKTŮ ZNAČEK ABSOLUTE CARE, JEUNESSE, MORAZ MEDICAL HERBS A SEA OF SPA.

  PO CELÝ PRŮBĚH AKCE PLATÍ SPECIÁLNÍ CENY A SLEVY.

  S NÁMI MŮŽETE OSOBNĚ VYZKOUŠET NEJNOVĚJŠÍ PRODUKTY ROKU 2019, ZÍSKAT PROFESIONÁLNÍ OSOBNÍ RADY A DOPORUČENÍ, KOUPIT JEDINEČNÉ DÁRKY "POD VÁNOČNÍ STROMEČEK" PRO SVOU RODINU A BLÍZKÉ.

  TĚŠÍME SE NA VÁS!

  VB FOR YOU TÝM.