Front-wow

Nový přístup k péči o pleť: kosmetika, která poskytuje okamžité, viditelné a dlouhodobé výsledky.

Viditelný "WOW" efekt během 2-3 minut, který trvá až 8 hodin.

Bezpečná a účinná alternativa plastickým procedůrám. Tato řada je navržena tak, aby ohromila své spotřebitele luxusními produkty, které nabízejí okamžitý vizuální efekt s dlouhodobými výhodami. 

Série je založena na inovativních, průlomových technologiích, které zvedají, rozostřují a vyhlazují. Exkluzivní produkty poskytují působivý a jedinečný uživatelský zážitek spolu s výjimečnou úpravou proti stárnutí

 

  ABSOLUTE CARE “WOW!” efekt - okamžita výplň vrásek 
Ref:12501  Instantní vyplňovač vrásek 20 ml NEW!!!
Ref:12502  Photoshop lifting na oči 20 ml NEW!!!
Ref:12503  “Zářící mládí” magnetická maska 50 ml
Ref:12504  “Zářící mládí” magnetická maska 250 ml s magnetem
Účinné látky jsou:

Matrixyl 3000  je peptid, díky kterému vaše pleť získá nálož kolagenu. Matrixyl 3000 je unikátním koktejlem signálních peptidů, které společně působí na extracelulární matrix kůže. Ve skutečnosti je Matrixyl 3000 Palmitoyl oligopeptid s přídavkem Palmitoyl tetrapeptidu (či Palmitoyl terapeptidu), které se synergicky doplňují a společně spouští obnovné procesy v extracelulárním matrixu kůže, konkrétně navyšují produkci kolagenu.

Kyselina hyaluronová kapkyHyaluronic acid: kyselina hyaluronová je přirozeně přítomna v našem těle a nachází se především v pojivové tkáni a kloubech. Je to polysacharidová molekula a její nejvýraznější vlastností je její úžasná schopnost absorbovat vodu, která úspěšně bojuje proti vráskám a známkám stárnutí.

Eye Cream FormulasArgilerin® je silný blokátor svalové kontrakce a je složen z komplexu proteinů a exkluzivních přísad vytvořených k obnově tónu pleti, vyhlazení vrásek a zlepšení celkového stavu pokožky. 

Vitamin A - Retinol, je klasickou aktivní složkou doporučenou pro prevenci stárnutí. V lidském organismu mají vitamn A funkci katalyzátorů biochemických reakcí.

NEW!!! Řada Absolute Care představuje 

Hledat

 • MOBILNÍ OBCHODY

  31.12.2020

  VÁŽENÍ PŘÁTELÉ!

  RÁDI PŘIVÍTÁME VÁS V NAŠÍCH MOBILNÍCH OBCHODECH S KOSMETIKOU Z IZRAELE.

  KAŽDÉMU NÁVŠTĚVNÍKU DÁVÁME PŘÍLEŽITOST KE KOUPI JAKÝCHKOLI PRODUKTŮ ZNAČEK ABSOLUTE CARE, JEUNESSE, MORAZ MEDICAL HERBS A SEA OF SPA.

  PO CELÝ PRŮBĚH AKCE PLATÍ SPECIÁLNÍ CENY A SLEVY.

  S NÁMI MŮŽETE OSOBNĚ VYZKOUŠET NEJNOVĚJŠÍ PRODUKTY ROKU 2019, ZÍSKAT PROFESIONÁLNÍ OSOBNÍ RADY A DOPORUČENÍ, KOUPIT JEDINEČNÉ DÁRKY "POD VÁNOČNÍ STROMEČEK" PRO SVOU RODINU A BLÍZKÉ.

  TĚŠÍME SE NA VÁS!

  VB FOR YOU TÝM.