Instantní vyplňovač vrásek

Ref  # 12501 / 20 ml/ Instant Wrinkle Filler

 Inst   Instantní vyplňovač vrásek je jedinečný výrobek, který zmenšuje hloubku vrásek a jemných linek jejich plněním a vyhlazením.

Díky své jemné a hedvábné struktuře se výplň vrásek snadno roztírá na pokožku, která pak vypadá zářivě, vyrovnaně a hladce.

Je obohacený účinnými látkami jako je MatrixylTM 3000, kombinace palmitoylového oligopeptidu a palmitoltetrapeptidu, které napomáhají produkci kolagenu, stimulují kožní buňky a umožňují jim významně snížit hloubku vrásek; PrimalHyal ™ Gold, první kompatibilní hydratační kyselina hyaluronová na bázi oleje, která podporuje syntézu kolagenu, udržuje vlhkost pokožky a přispívá k ochraně proti jejímu stárnutí.

Vitamin A, který snižuje výskyt vrásek, odstraňuje tmavé skvrny a zjemňuje povrch pleti. Vitamin E odstraňuje vrásky tím, že blokuje volné radikály, které hrají velkou roli v procesu stárnutí. Instant Filler dlouhodobě chrání pokožku, doplňuje, omlazuje a udržuje ji zdravou a hladkou. Instant Effect Wrinkle Filler výrazně zmenšuje hloubku vrásek až na 8 hodin!

  POKYNY: naneste aplikátorem na čistou pokožku přímo na vrásku a počkejte několik sekund, přičemž zachovávejte neutrální výraz ve  tváři. Poté jemným pohybem rozetřete zbytek přípravku do okolí. Počkejte 2-3 minuty nebo dokud neuschne. Poté můžete aplikovat make-up na vyhlazenou plochu jemnými pohyby.

 V souvislosti s působením účinných látek může dojít k pocitu mravenčení nebo popálení.

 Může se stát, že je potřebné několikrát pumpovat aplikátor před prvním použitím.

  ABSOLUTE CARE “WOW!” efekt - okamžita výplň vrásek 
Ref:12502  Photoshop lifting na oči 20 ml NEW!!!
Ref:12503  “Zářící mládí” magnetická maska 50 ml 
Ref:12504  “Zářící mládí” magnetická maska 250 ml s magnetem 

Hledat

 • MOBILNÍ OBCHODY

  31.12.2020

  VÁŽENÍ PŘÁTELÉ!

  RÁDI PŘIVÍTÁME VÁS V NAŠÍCH MOBILNÍCH OBCHODECH S KOSMETIKOU Z IZRAELE.

  KAŽDÉMU NÁVŠTĚVNÍKU DÁVÁME PŘÍLEŽITOST KE KOUPI JAKÝCHKOLI PRODUKTŮ ZNAČEK ABSOLUTE CARE, JEUNESSE, MORAZ MEDICAL HERBS A SEA OF SPA.

  PO CELÝ PRŮBĚH AKCE PLATÍ SPECIÁLNÍ CENY A SLEVY.

  S NÁMI MŮŽETE OSOBNĚ VYZKOUŠET NEJNOVĚJŠÍ PRODUKTY ROKU 2019, ZÍSKAT PROFESIONÁLNÍ OSOBNÍ RADY A DOPORUČENÍ, KOUPIT JEDINEČNÉ DÁRKY "POD VÁNOČNÍ STROMEČEK" PRO SVOU RODINU A BLÍZKÉ.

  TĚŠÍME SE NA VÁS!

  VB FOR YOU TÝM.