ABSOLUTE CARE PHOTOSHOP LIFTING SÉRUM

 Ref  # 12502 /  20 ml  aplikátor / Photoshop Lifting SerumPhoto

 Pro okamžitý lifting

Toto Photoshop liftingové sérum obsahuje 40% různých účinných látek, které synergicky působí na napínání a vyhlazení vrásek v oblasti očí. Každá účinná látka pracuje svým vlastním speciálním mechanismem a v kombinaci poskytují zdvihový efekt až 8 hodin. Nový přístup k péči o pleť: kosmetika, která poskytuje okamžité a viditelné výsledky. Viditelný efekt "WOW" během 2-3 minut, který trvá až 8 hodin. Bezpečná a efektivní alternativa k plastickým operacím: okamžité a dlouhodobé výsledky

 POKYNY PRO POUŽITÍ:

 Naneste na čistou pokožku čistými prsty ve směru požadovaného zdvihacího efektu. Udržujte neutrální výraz tváře po dobu 2-3 minut nebo dokud přípravek nezaschne.

 Přípravek obsahuje:

 Chondrus Crispus Extrakt, neboli Puchratku kadeřavou, která patří mezi mořské řasy. Normalizuje výměnné procesy pokožky. Neutralizuje kožní záněty. Stimuluje procesy regenerace pokožky. Má antioxidační účinek.

 Alteromonas Ferment je vynikající zvlhčující látka, která patří k vodním organismům. Způsobuje obnovení, změkčení a zvlhčení pokožky.

 Acetylhexapeptid-8 (Argirelin) je peptid, který působí proti vráskám. Může být použit v produktech, které jsou inzerovány pro účinky lokálního botoxu nebo "odstraňování vrásek".

 Argireline - efekt botoxu

 Může se stát, že je potřebné několikrát pumpovat aplikátor před prvním použitím.

>>zpět