ABSOLUTE CARE PHOTOSHOP LIFTING SÉRUM

 Ref  # 12502 /  20 ml  aplikátor / Photoshop Lifting SerumPhoto

 Pro okamžitý lifting

Toto Photoshop liftingové sérum obsahuje 40% různých účinných látek, které synergicky působí na napínání a vyhlazení vrásek v oblasti očí. Každá účinná látka pracuje svým vlastním speciálním mechanismem a v kombinaci poskytují zdvihový efekt až 8 hodin. Nový přístup k péči o pleť: kosmetika, která poskytuje okamžité a viditelné výsledky. Viditelný efekt "WOW" během 2-3 minut, který trvá až 8 hodin. Bezpečná a efektivní alternativa k plastickým operacím: okamžité a dlouhodobé výsledky

 POKYNY PRO POUŽITÍ:

 Naneste na čistou pokožku čistými prsty ve směru požadovaného zdvihacího efektu. Udržujte neutrální výraz tváře po dobu 2-3 minut nebo dokud přípravek nezaschne.

 Přípravek obsahuje:

 Chondrus Crispus Extrakt, neboli Puchratku kadeřavou, která patří mezi mořské řasy. Normalizuje výměnné procesy pokožky. Neutralizuje kožní záněty. Stimuluje procesy regenerace pokožky. Má antioxidační účinek.

 Alteromonas Ferment je vynikající zvlhčující látka, která patří k vodním organismům. Způsobuje obnovení, změkčení a zvlhčení pokožky.

 Acetylhexapeptid-8 (Argirelin) je peptid, který působí proti vráskám. Může být použit v produktech, které jsou inzerovány pro účinky lokálního botoxu nebo "odstraňování vrásek".

 Argireline - efekt botoxu

 Může se stát, že je potřebné několikrát pumpovat aplikátor před prvním použitím.

Složení: Aqua, Chondrus Crispus Extract, Glycerin, Acrylates Copolymer, VP/Polycarbamyl Polyglycol Ester, Hydrolyzed Sesame Protein PG-Propyl Methylsilanediol, Hydrolyzed Rhizobian Gum, Acacia Senegal Gum,Acetyl Hexapeptide-8, Caprylyl Glycol, Glycerin, Water, Alteromonas Ferment Extract, Phenethyl Alcohol, Parfum, ...

>>zpět

Hledat

 • MOBILNÍ OBCHODY

  31.12.2020

  VÁŽENÍ PŘÁTELÉ!

  RÁDI PŘIVÍTÁME VÁS V NAŠÍCH MOBILNÍCH OBCHODECH S KOSMETIKOU Z IZRAELE.

  KAŽDÉMU NÁVŠTĚVNÍKU DÁVÁME PŘÍLEŽITOST KE KOUPI JAKÝCHKOLI PRODUKTŮ ZNAČEK ABSOLUTE CARE, JEUNESSE, MORAZ MEDICAL HERBS A SEA OF SPA.

  PO CELÝ PRŮBĚH AKCE PLATÍ SPECIÁLNÍ CENY A SLEVY.

  S NÁMI MŮŽETE OSOBNĚ VYZKOUŠET NEJNOVĚJŠÍ PRODUKTY ROKU 2019, ZÍSKAT PROFESIONÁLNÍ OSOBNÍ RADY A DOPORUČENÍ, KOUPIT JEDINEČNÉ DÁRKY "POD VÁNOČNÍ STROMEČEK" PRO SVOU RODINU A BLÍZKÉ.

  TĚŠÍME SE NA VÁS!

  VB FOR YOU TÝM.

   

 • MOBILNÍ OBCHOD LITOMYŠL

  23.4.2020

  Ve Dnech 23-24. 04. 2020

  Mobilní Obchod Na Adrese :

  Smetanovo Náměstí 47 ,

  Litomyšl    

  Chcete-Li Objednat Termín Návštěvy, Zavolejte Na Číslo:

  Mob: 608 869 060

  Gabriela Vrbková  

   

 • MOBILNÍ OBCHOD PRAHA

  25.11.2019

  VE DNECH 18. - 22.11. 2019

  MOBILNÍ OBCHOD NA ADRESE :

  DOMINO CENTER

  NOVODVORSKÁ 10 ,

  PRAHA 4

  PRO OBJEDNANÍ TERMÍNU NÁVŠTĚVY, ZAVOLEJTE NA ČÍSLO:

  MOB: 605 237 678

  VITA ZELENIN