24K GOLD ROZJASŇUJÍCÍ DENNÍ & NOČNÍ KRÉM

Gold-day-green-1 50 ml / Ref #12301 / Illuminating Day & Night Cream

Krém má lehkou texturu a rychle se vstřebává, jeho receptura obsahuje 24 karátový zlatý prášek, což je luxusní aktivní složka, která poskytuje okamžitý rozjasňující účinek.

 Krém obsahuje Renovage ™, silnou aktivní složku proti stárnutí, která zpomaluje a bojuje proti všem známkám funkčního a strukturálního stárnutí jako je povislá pleť, pigmentové skvrny, suchost, rozšířené póry a hrubost. Obsahuje také vitamín E, jenž snižuje vrásky tím, že blokuje volné radikály, které hrají velkou roli v procesu stárnutí; Olivový olej, antioxidant, který pomáhá předcházet nebo zvrátit poškození ultrafialovým zářením; Mandlový olej, který pomáhá zjemnit a zpevnit pokožku, čímž se sníží vzhled vrásek; Jojobový olej, Squalanový olej a bambucké máslo, vynikající zvlhčovače, které zanechají pokožku hydratovanou a měkkou. Pravidelné používání 24K Gold Anti-Ageing Lift & Firm Cream omladí pokožku tím, že ji změkčí, sníží hloubku vrásek a zpomalí známky stárnutí.
Obsahuje 30 PPM prášku 985 zlata od J.G. Eytzinger GmbH
POKYNY: Na vyčištěnou pleť aplikujte několik kapek. Jemně poklepejte, dokud nebude absorbován. Pro maximální efekt použijte 24K Gold Anti-Ageing Lift & Sérum před použitím krému.

>>zpět