Front-ac-gold

 

ABSOLUTE CARE LUX 24 KARAT GOLD 
 • Zlato bylo od počátku považováno za luxus a bylo běžné v kosmetické léčbě, kterou používali Římané, Řeci a Egypťané.

 • Bylo prokázáno, že zlato použité v řadě Absolute Care 24 Karat Gold výrazně zlepšuje kvalitu kůže co se týče zářivosti, pružnosti, pevnosti, hydratace a celkového výskytu mikro vrásek.

 • Všechny produkty v řadě obsahují přípravek Renovage ™ - aktivní složku, která pomáhá detoxikovat pokožku a zajišťuje vyrovnanou a svěží pleť.

 • Pravidelné používání přípravku Absolute Care 24 Karat Gold Treatment podporuje jemnou pokožku a poskytuje zářivý a omlazený vzhled.

BEZ :

- parabenů - minerálních oleů - silikonů - propylenglykolů -vazelínu - SSL

ABSOLUTE CARE LUX 24 KARAT GOLD je prestižní produktová řada proti stárnutí s 24 karátovým zlatem v prášku, který přispívá k vzhledu zářivé a zdravé pokožky a okamžitému pocitu krásy a záře. Kromě toho přípravky obsahují aktivní složky, včetně kolagenu, které mají globální a intenzivní účinek proti stárnutí. 

Absolute Care 24 Karat Gold výrazně zlepšuje kvalitu kůže co se týče zářivosti, pružnosti, pevnosti, hydratace a celkového výskytu mikro vrásek.

Ref # AC12301      Rozjasňující Day & Night krém 50 ml
Ref # AC5301      Rozjasňující Day & Night krém 250 ml KABINET
Ref # AC12302      Sérum Lux 24 Karat Gold Lift & Firm 50 ml
Ref # AC5302      Sérum Lux 24 Karat Gold Lift & Firm 250 ml KABINET
Ref # AC12303      Maska Lux 24 Karat Firm & Lift Gold 50 ml
Ref # AC5303      Maska Lux 24 Karat Firm & Lift Gold 250 ml KABINET
Ref # AC12304      Sada Gold (krém+sérum+maska 50 ml) 
Ref # AC12305      24 karat Medová sloupávací maska 100 ml
Ref # AC12306      Absolute Care lux 24 Karat Gold osvěžující pleťový olej

Účinné látky jsou:

Youthful Face with Renovage™ | Katerina SteventonRenovagetm je francouzský komplex proti stárnutí.  Renovage vědecky prokázano v klinických testech, že může překvapivě omezit výskyt známek stárnutí kůže
Kyselina hyaluronová kapky

Kyselina hyaluronová je přirozeně přítomna v našem těle a nachází se především v pojivové tkáni a kloubech. Je to polysacharidová molekula a její nejvýraznější vlastností je její úžasná schopnost absorbovat vodu, která úspěšně bojuje proti vráskám a známkám stárnutí.

Jojobový olej: všestranný pomocník - Biorganica.czJojobový olej je olej získávaný lisováním bílých jadérek simondsie čínské neboli jojoby čínské. Olej z jojoby je svoji strukturou velice podobný lidskému kožnímu mazu, hodí se tedy pro ošetřování všech typů pleti od citlivé po mastnou, aknózní. Olej obsahuje hojnost vitamínu E, který přispívá k ochraně kožních buněk a jeho protizánětlivý účinek se hodí právě při ošetřování pleti postižené akné, kromě toho výrazně napomáhá regeneraci pleti a bojuje s pigmentovými skvrnami.
Buy Online Organic Unrefined Shea Butter | Organic Butters & Oils ...

Shea butter bambucké máslo vyrábí se z top ořechů a široce se používá v kosmetice, a zejména proti stárnutí, díky svým ctnostem v ochraně a revitalizaci pokožky. Bambucké máslo obsahuje vysoce koncentrované mastné kyseliny, které přispívají k výživě a změkčení pokožky, revitalizaci kožních buněk, stimulaci metabolismu, potlačení stárnutí kůže a odstranění unavené kůže.

Mandlový olej obsahuje totiž velké množství zdraví prospěšných látek. Jedná se zejména o vitamíny (především A, B, E a F) a minerály (draslík, vápník, hořčík, křemík, sodík nebo železo), ale také o kyselinu linolovou, palmovitou, olejovou anebo glycerin.

Hamamelis / Squalane / Vitamin E

 

Hledat

 • MOBILNÍ OBCHODY

  31.12.2020

  VÁŽENÍ PŘÁTELÉ!

  RÁDI PŘIVÍTÁME VÁS V NAŠÍCH MOBILNÍCH OBCHODECH S KOSMETIKOU Z IZRAELE.

  KAŽDÉMU NÁVŠTĚVNÍKU DÁVÁME PŘÍLEŽITOST KE KOUPI JAKÝCHKOLI PRODUKTŮ ZNAČEK ABSOLUTE CARE, JEUNESSE, MORAZ MEDICAL HERBS A SEA OF SPA.

  PO CELÝ PRŮBĚH AKCE PLATÍ SPECIÁLNÍ CENY A SLEVY.

  S NÁMI MŮŽETE OSOBNĚ VYZKOUŠET NEJNOVĚJŠÍ PRODUKTY ROKU 2019, ZÍSKAT PROFESIONÁLNÍ OSOBNÍ RADY A DOPORUČENÍ, KOUPIT JEDINEČNÉ DÁRKY "POD VÁNOČNÍ STROMEČEK" PRO SVOU RODINU A BLÍZKÉ.

  TĚŠÍME SE NA VÁS!

  VB FOR YOU TÝM.