Absolute CareLux 24 Karat Gold osvěžující pleťový olej NEW!!!

Ref: 12306 / 30 ml / Absolute Care lux 24 Karat Gold Refreshing Face Oil 

Pleťový olej, který zanechává Vaši pokožku krásnou, zářivou a bez mastnot. Kromě toho obsahujeGold-oil jedinečný extrakt z řas, který podporuje syntézu kyseliny hyaluronové a napomáhá pokožce vypadat pružnější a mladší. Je také obohacený skutečným 24 karátovým zlatem ve spojení se vzácným šípkovým olejem, hroznovým olejem a skvalenem, díky kterým se pleť obnovuje a zároveň zůstává zářivá a vyživená.
NÁVOD: Před použitím protřepejte. Naneste několik kapek na vyčištěnou pokožku pod hydratační krém nebo smíchejte s krémem na obličej, nejlépe s krémem 24 Karat Illuminating Day & Night. Dokončete svou rutinní péči o pleť s naším 24 Karat Gold Lift & zpevňujícím sérem.

Vyrobeno bez parabenů, silikonů, minerálních olejů, sulfátů, benzofenonů. Bez testování na zvířatech.
UPOZORNĚNÍ: * Tento kosmetický přípravek používejte pouze k účelu, pro který byl určen a podle pokynů k použití. * Tento kosmetický přípravek používejte, pouze pokud není známa žádná citlivost na některou ze složek. Nepolykejte. * Vyvarujte se přímého kontaktu s očima. Při zasažení očí dobře omyjte vodou. * Zamezte styku dětí s přípravkem. * Chraňte před přímým teplem, slunečním zářením nebo ohněm. Skladujte na chladném a suchém místě.

Hledat

 • MOBILNÍ OBCHODY

  31.12.2020

  VÁŽENÍ PŘÁTELÉ!

  RÁDI PŘIVÍTÁME VÁS V NAŠÍCH MOBILNÍCH OBCHODECH S KOSMETIKOU Z IZRAELE.

  KAŽDÉMU NÁVŠTĚVNÍKU DÁVÁME PŘÍLEŽITOST KE KOUPI JAKÝCHKOLI PRODUKTŮ ZNAČEK ABSOLUTE CARE, JEUNESSE, MORAZ MEDICAL HERBS A SEA OF SPA.

  PO CELÝ PRŮBĚH AKCE PLATÍ SPECIÁLNÍ CENY A SLEVY.

  S NÁMI MŮŽETE OSOBNĚ VYZKOUŠET NEJNOVĚJŠÍ PRODUKTY ROKU 2019, ZÍSKAT PROFESIONÁLNÍ OSOBNÍ RADY A DOPORUČENÍ, KOUPIT JEDINEČNÉ DÁRKY "POD VÁNOČNÍ STROMEČEK" PRO SVOU RODINU A BLÍZKÉ.

  TĚŠÍME SE NA VÁS!

  VB FOR YOU TÝM.

   

 • MOBILNÍ OBCHOD LITOMYŠL

  17.9.2020

  Ve Dnech  17-18. 2020

  Mobilní Obchod Na Adrese :

  Smetanovo Náměstí 47 ,

  Litomyšl    

  Chcete-Li Objednat Termín Návštěvy, Zavolejte Na Číslo:

  Mob: 608 869 060

  Gabriela Vrbková