Lux 24K Gold  Lift&Firm sérum

Ref # AC12302 /50 ml / Lift & Firm Serum

Ref # AC5302 /250 ml / Lift & Firm Serum

  Toto inovativní 24K Gold Anti-Ageing Lift & Firm pleťové sérum je vyvinuto pro viditelné zlepšení výkonu pleti z hlediska záření, pružnosti, pevnosti, vlhkosti a celkového vzhledu mikro vrstvy. Sérum má lehkou texturu a rychle se vstřebává, jeho receptura obsahuje 24 karátový zlatý prášek, což je luxusní aktivní složka, která poskytuje okamžitý rozjasňující účinek.

Sérum obsahuje Renovage ™, silnou aktivní složku proti stárnutí, která zpomaluje a bojuje proti všem známkám funkčního a strukturálního stárnutí jako je povislá pleť, pigmentové skvrny, suchost, rozšířené póry a hrubost. Obsahuje také kyselinu hyaluronovou, která podporuje syntézu kolagenu a zároveň udržuje vlhkost pokožky a přispívá k ochraně proti jejímu pokožky.

Vitamin E redukuje vrásky blokováním volných radikálů, které hrají velkou roli v procesu stárnutí; Hamamelis Virginiana zlepšuje vzhled suché nebo drsné pokožky, pomáhá redukovat odlupování a obnovuje pružnost pokožky.

  Pravidelné používání 24K Gold Anti-Ageing Lift & Firm Face Serum omladí pokožku a zpomalí známky stárnutí.Obsahuje 30 PPM prášku 985 zlata od J.G. Eytzinger GmbHPOKYNY: Na vyčištěnou pleť aplikujte několik kapek.

Jemně poklepejte, dokud nebude absorbován. Pro maximální účinek počkejte, až se sérum vsákne a použijte 24K Gold Anti-Aging Lift & Firm Cream. Sérum může být také použito jako jedinečný základ pří líčení, který vytváří hladký povrch pro váš make-up

 

Hledat

 • MOBILNÍ OBCHODY

  31.12.2020

  VÁŽENÍ PŘÁTELÉ!

  RÁDI PŘIVÍTÁME VÁS V NAŠÍCH MOBILNÍCH OBCHODECH S KOSMETIKOU Z IZRAELE.

  KAŽDÉMU NÁVŠTĚVNÍKU DÁVÁME PŘÍLEŽITOST KE KOUPI JAKÝCHKOLI PRODUKTŮ ZNAČEK ABSOLUTE CARE, JEUNESSE, MORAZ MEDICAL HERBS A SEA OF SPA.

  PO CELÝ PRŮBĚH AKCE PLATÍ SPECIÁLNÍ CENY A SLEVY.

  S NÁMI MŮŽETE OSOBNĚ VYZKOUŠET NEJNOVĚJŠÍ PRODUKTY ROKU 2019, ZÍSKAT PROFESIONÁLNÍ OSOBNÍ RADY A DOPORUČENÍ, KOUPIT JEDINEČNÉ DÁRKY "POD VÁNOČNÍ STROMEČEK" PRO SVOU RODINU A BLÍZKÉ.

  TĚŠÍME SE NA VÁS!

  VB FOR YOU TÝM.