Absolute Care Lux 24K Gold  Lift&Firm sérum

Gold-daynight-green1 50 ml / Ref #12302 /Lift & Firm Serum

Toto inovativní 24K Gold Anti-Ageing Lift & Firm pleťové sérum je vyvinuto pro viditelné zlepšení výkonu pleti z hlediska záření, pružnosti, pevnosti, vlhkosti a celkového vzhledu mikro vrstvy.
Sérum má lehkou texturu a rychle se vstřebává, jeho receptura obsahuje 24 karátový zlatý prášek, což je luxusní aktivní složka, která poskytuje okamžitý rozjasňující účinek.
Sérum obsahuje Renovage ™, silnou aktivní složku proti stárnutí, která zpomaluje a bojuje proti všem známkám funkčního a strukturálního stárnutí jako je povislá pleť, pigmentové skvrny, suchost, rozšířené póry a hrubost. Obsahuje také kyselinu hyaluronovou, která podporuje syntézu kolagenu a zároveň udržuje vlhkost pokožky a přispívá k ochraně proti jejímu pokožky. Vitamin E redukuje vrásky blokováním volných radikálů, které hrají velkou roli v procesu stárnutí; Hamamelis Virginiana zlepšuje vzhled suché nebo drsné pokožky, pomáhá redukovat odlupování a obnovuje pružnost pokožky.
Pravidelné používání 24K Gold Anti-Ageing Lift & Firm Face Serum omladí pokožku a zpomalí známky stárnutí.

Obsahuje 30 PPM prášku 985 zlata od J.G. Eytzinger GmbH

POKYNY: Na vyčištěnou pleť aplikujte několik kapek. Jemně poklepejte, dokud nebude absorbován. Pro maximální účinek počkejte, až se sérum vsákne a použijte 24K Gold Anti-Aging Lift & Firm Cream. Sérum může být také použito jako jedinečný základ pří líčení, který vytváří hladký povrch pro váš make-up.

 

Hledat

 • MOBILNÍ OBCHODY

  31.12.2020

  VÁŽENÍ PŘÁTELÉ!

  RÁDI PŘIVÍTÁME VÁS V NAŠÍCH MOBILNÍCH OBCHODECH S KOSMETIKOU Z IZRAELE.

  KAŽDÉMU NÁVŠTĚVNÍKU DÁVÁME PŘÍLEŽITOST KE KOUPI JAKÝCHKOLI PRODUKTŮ ZNAČEK ABSOLUTE CARE, JEUNESSE, MORAZ MEDICAL HERBS A SEA OF SPA.

  PO CELÝ PRŮBĚH AKCE PLATÍ SPECIÁLNÍ CENY A SLEVY.

  S NÁMI MŮŽETE OSOBNĚ VYZKOUŠET NEJNOVĚJŠÍ PRODUKTY ROKU 2019, ZÍSKAT PROFESIONÁLNÍ OSOBNÍ RADY A DOPORUČENÍ, KOUPIT JEDINEČNÉ DÁRKY "POD VÁNOČNÍ STROMEČEK" PRO SVOU RODINU A BLÍZKÉ.

  TĚŠÍME SE NA VÁS!

  VB FOR YOU TÝM.

   

 • MOBILNÍ OBCHOD LITOMYŠL

  17.9.2020

  Ve Dnech  17-18. 2020

  Mobilní Obchod Na Adrese :

  Smetanovo Náměstí 47 ,

  Litomyšl    

  Chcete-Li Objednat Termín Návštěvy, Zavolejte Na Číslo:

  Mob: 608 869 060

  Gabriela Vrbková