24K GOLD LUX Rozjasňující Denní & Noční krém

 Ref #12301 / 50 ml /Illuminating Day & Night Cream

 Gold-daynight-white Krém má lehkou texturu a rychle se vstřebává, jeho receptura obsahuje 24 karátový zlatý prášek, což je luxusní aktivní složka, která poskytuje okamžitý rozjasňující účinek.

 Krém obsahuje Renovage ™, silnou aktivní složku proti stárnutí, která zpomaluje a bojuje proti všem známkám funkčního a strukturálního stárnutí jako je povislá pleť, pigmentové skvrny, suchost, rozšířené póry a hrubost. Obsahuje také vitamín E, jenž snižuje vrásky tím, že blokuje volné radikály, které hrají velkou roli v procesu stárnutí; olivový olej, antioxidant, který pomáhá předcházet nebo zvrátit poškození ultrafialovým zářením; mandlový olej, který pomáhá zjemnit a zpevnit pokožku, čímž se sníží vzhled vrásek; Jojobový olej, squalanový olej a bambucké máslo, vynikající zvlhčovače, které zanechají pokožku hydratovanou a měkkou.

 Pravidelné používání 24K Gold Anti-Ageing Lift & Firm Cream omladí pokožku tím, že ji změkčí, sníží hloubku vrásek a zpomalí známky stárnutí.
Obsahuje 30 PPM prášku 985 zlata od J.G. Eytzinger GmbH
POKYNY: Na vyčištěnou pleť aplikujte několik kapek. Jemně poklepejte, dokud nebude absorbován. Pro maximální efekt použijte 24K Gold Anti-Ageing Lift & Sérum před použitím krému.

 

Ref # AC12302      Sérum Lux 24 Karat Gold Lift & Firm 50 ml
Ref # AC5302      Sérum Lux 24 Karat Gold Lift & Firm 250 ml KABINET
Ref # AC12303      Maska Lux 24 Karat Firm & Lift Gold 50 ml
Ref # AC5303      Maska Lux 24 Karat Firm & Lift Gold 250 ml KABINET
Ref # AC12304      Sada Gold (krém+sérum+maska 50 ml) 
Ref # AC12305      24 karat Medová sloupávací maska 100 ml 
Ref # AC12306      Absolute Care lux 24 Karat Gold osvěžující pleťový olej 

>>zpět

 

Hledat

 • MOBILNÍ OBCHODY

  31.12.2020

  VÁŽENÍ PŘÁTELÉ!

  RÁDI PŘIVÍTÁME VÁS V NAŠÍCH MOBILNÍCH OBCHODECH S KOSMETIKOU Z IZRAELE.

  KAŽDÉMU NÁVŠTĚVNÍKU DÁVÁME PŘÍLEŽITOST KE KOUPI JAKÝCHKOLI PRODUKTŮ ZNAČEK ABSOLUTE CARE, JEUNESSE, MORAZ MEDICAL HERBS A SEA OF SPA.

  PO CELÝ PRŮBĚH AKCE PLATÍ SPECIÁLNÍ CENY A SLEVY.

  S NÁMI MŮŽETE OSOBNĚ VYZKOUŠET NEJNOVĚJŠÍ PRODUKTY ROKU 2019, ZÍSKAT PROFESIONÁLNÍ OSOBNÍ RADY A DOPORUČENÍ, KOUPIT JEDINEČNÉ DÁRKY "POD VÁNOČNÍ STROMEČEK" PRO SVOU RODINU A BLÍZKÉ.

  TĚŠÍME SE NA VÁS!

  VB FOR YOU TÝM.