Anti-ageing 3D Superlifter kapsle   3d1

45 Kusů / Ref #13242 /

SUPERLIFT 3D

Vyplň kyselinou hyaluronovou

 • • Redukce vrásek

  • Zvýšená elasticita

  • Zvýšení hladkosti pokožky

  Luxusní kapsle založené na inovativní formuli pro zpevnění pleti, která je určena pro okamžité a trvalé snížení vrásek. Tyto kapsle obohacené o kyselinu hyaluronovou, křemičité kuličky a exotické rostlinné extrakty, poskytují redukci vrásek, hladší pokožku, zlepšenou elasticitu a energický vzhled.

  Účinné látky:

  Hyaluronová náplň SpheresTM - tyto kuličky se specializují na vyplňování čelních linek, vrásek mezi obočím a na tvářích. Uvnitř kapslí jsou kuličky dehydratované, ale při kontaktu s pleťovou vlhkostí ihned nabobtnají, čímž  vedou k viditelnému snížení hloubky vrásek a zajišťují dlouhodobou hydrataci.

  RonaFlair® Flawless-Silica - látka, která vyplňuje vrásky a rozjasňuje pokožku, při použití kapslí vypadá hladší a vrásky jsou méně viditelné.

  Gatuline® In-Tense - olejový koncentrát afrického spilanthesu Acmella, zaměřuje se na minimalizaci hlubokých vrásek a podporuje zpevnění pokožky. Tím, že stimuluje biomechanické funkce fibroblastů, tato účinná látka pomáhá při reorganizaci struktury kůže a viditelně vyhlazuje povrch kůže zvenčí.

  Produkt patří do nové generace produktů proti stárnutí.

  Použití: otáčením nebo odstřižením krku kapsle otevřete a aplikujte jemným poklepáním gelu na očištěnou pokožku. Pro účinné výsledky: použijte jednu kapsli každý den, prvních 10 dnů v měsíci, poté aplikujte jednou za dva dny.