Anti-ageing kapsle dvojího účinku              Double1

45 Kusů / Ref #12242 /

DOUBLE EFFECT CAPSULES

  • Dlouhodobá redukce hlubokých vrásek jejich
  • Dlouhodobá hydratace
  • Chrání před stresem způsobeným znečištěním

  Inovativní kapsle na bázi kyseliny hyaluronové pro snížení hloubky vrásek, zpevnění a zlepšení struktury pleti.

  Tvoří prodyšnou vrstvu na kůži, která ji chrání před stresem a znečištěním. Klinické testy prokazují krátkodobý i dlouhodobý účinek proti stárnutí. Pravidelné používání těchto kapslí zajišťuje hladký, svěží a zářivý vzhled pleti. Účinné látky: Hyaluronic Fill SpheresTM - vyplňuje hluboké linie.

  Kyselina hyaluronová zvyšuje objem pokožky díky rychlé schopnosti zadržet vodu. Kyselina hyaluronová je uvnitř tobolek dehydratována a po aplikaci na pleť se rychle naplní vodou. Výsledkem je viditelný pokles hloubky vrásek a dlouhotrvající hydratace. Pollustop®- aktivní složka, která tvoří ochrannou prodyšnou vrstvu na způsob „druhé kůže“. Vytváří překážku pro 3 typy znečištění: atmosférické (uhlíkové částice, částice a těžké kovy); UV a domácí (chemikálie). Omezuje také mimo a mezibuněčné indukované poškození: oxidačním stresem, záněty, buněčnou a mitochondriální toxicitou. Technologie Microsponge® - zachycuje aktivní složky a zvyšuje jejich výkon. Zvyšuje účinnost produktu.

  Použití: otáčením nebo odstřižením krku kapsle otevřete a aplikujte jemným poklepáním gelu na očištěnou pokožku. Pro účinné výsledky: použijte jednu kapsli každý den, prvních 10 dnů v měsíci, poté aplikujte jednou za dva dny.