Anti-ageing kapsle dvojího účinku              

45 Kusů / Ref #12242 /Double effect capsules

 • Dlouhodobá redukce hlubokých vrásek jejich

  Double1

 • Dlouhodobá hydratace
 • Chrání před stresem způsobeným znečištěním

Inovativní kapsle na bázi kyseliny hyaluronové pro snížení hloubky vrásek, zpevnění a zlepšení struktury pleti.

Tvoří prodyšnou vrstvu na kůži, která ji chrání před stresem a znečištěním. Klinické testy prokazují krátkodobý i dlouhodobý účinek proti stárnutí. Pravidelné používání těchto kapslí zajišťuje hladký, svěží a zářivý vzhled pleti.

Účinné látky: 

Hyaluronic Fill SpheresTM - vyplňuje hluboké linie.

Kyselina hyaluronová zvyšuje objem pokožky díky rychlé schopnosti zadržet vodu. Kyselina hyaluronová je uvnitř tobolek dehydratována a po aplikaci na pleť se rychle naplní vodou. Výsledkem je viditelný pokles hloubky vrásek a dlouhotrvající hydratace.

Pollustop® - aktivní složka, která tvoří ochrannou prodyšnou vrstvu na způsob „druhé kůže“. Vytváří překážku pro 3 typy znečištění: atmosférické (uhlíkové částice, částice a těžké kovy); UV a domácí (chemikálie). Omezuje také mimo a mezibuněčné indukované poškození: oxidačním stresem, záněty, buněčnou a mitochondriální toxicitou.

Technologie Microsponge® - zachycuje aktivní složky a zvyšuje jejich výkon. Zvyšuje účinnost produktu.

Použití: otáčením nebo odstřižením krku kapsle otevřete a aplikujte jemným poklepáním gelu na očištěnou pokožku. Pro účinné výsledky: použijte jednu kapsli každý den, prvních 10 dnů v měsíci, poté aplikujte jednou za dva dny. 

 

 

Hledat

 • MOBILNÍ OBCHODY

  31.12.2020

  VÁŽENÍ PŘÁTELÉ!

  RÁDI PŘIVÍTÁME VÁS V NAŠÍCH MOBILNÍCH OBCHODECH S KOSMETIKOU Z IZRAELE.

  KAŽDÉMU NÁVŠTĚVNÍKU DÁVÁME PŘÍLEŽITOST KE KOUPI JAKÝCHKOLI PRODUKTŮ ZNAČEK ABSOLUTE CARE, JEUNESSE, MORAZ MEDICAL HERBS A SEA OF SPA.

  PO CELÝ PRŮBĚH AKCE PLATÍ SPECIÁLNÍ CENY A SLEVY.

  S NÁMI MŮŽETE OSOBNĚ VYZKOUŠET NEJNOVĚJŠÍ PRODUKTY ROKU 2019, ZÍSKAT PROFESIONÁLNÍ OSOBNÍ RADY A DOPORUČENÍ, KOUPIT JEDINEČNÉ DÁRKY "POD VÁNOČNÍ STROMEČEK" PRO SVOU RODINU A BLÍZKÉ.

  TĚŠÍME SE NA VÁS!

  VB FOR YOU TÝM.