Front-bi

ANTI-AGEING B.I. EFFECT - alternativa botoxových injekcí 35+

Řada B.I. Effect představuje inovativní vědecký rozvoj v bezpečné péči o pleť, je efektivní a nenásilnou alternativou botoxových injekcí. Řada B.I. Effect založena na celosvětovém patentu  ARGIRELIN®. 
Argilerin® je silný blokátor svalové kontrakce a je složen z komplexu proteinů a exkluzivních přísad vytvořených k obnově tónu pleti, vyhlazení vrásek a zlepšení celkového stavu pokožky. Výrazný účinek se projevuje již po třech týdnech denního používání kosmetické řady B.I. Effect Anti Aging. Argirelin je známý jako bezbolestná a šetrná náhrada skalpelu a jehly, bez vedlejších  účinků.
Argilerin® v maximální 10 % koncentraci a kyselina hyaluronová ve výrobcích B.I. Effect úspěšně bojuje proti všem příznakům stárnutí. Řada B.I. Effect je hypoalergenní, obdržela certifikát Sensitivity Tested (testována na citlivost).

 

Ref # AC10241 B.I. Effect denní krém 50 ml (peeling) 
Ref #AC5241 B.I. Effect denní krém 250 ml (peeling) 
Ref #AC10242 B.I. Effect noční krém 50 ml 
Ref #AC5242 B.I. Effect noční krém 250 ml 
Ref #AC10243 B.I. Effect sérum 50 ml 
Ref #AC5243 B.I. Effect sérum 250 ml 
Ref #AC10244 B.I. Effect maska- krém 50 ml (na oči a dekolt)

Hledat

 • MOBILNÍ OBCHODY

  31.12.2020

  VÁŽENÍ PŘÁTELÉ!

  RÁDI PŘIVÍTÁME VÁS V NAŠÍCH MOBILNÍCH OBCHODECH S KOSMETIKOU Z IZRAELE.

  KAŽDÉMU NÁVŠTĚVNÍKU DÁVÁME PŘÍLEŽITOST KE KOUPI JAKÝCHKOLI PRODUKTŮ ZNAČEK ABSOLUTE CARE, JEUNESSE, MORAZ MEDICAL HERBS A SEA OF SPA.

  PO CELÝ PRŮBĚH AKCE PLATÍ SPECIÁLNÍ CENY A SLEVY.

  S NÁMI MŮŽETE OSOBNĚ VYZKOUŠET NEJNOVĚJŠÍ PRODUKTY ROKU 2019, ZÍSKAT PROFESIONÁLNÍ OSOBNÍ RADY A DOPORUČENÍ, KOUPIT JEDINEČNÉ DÁRKY "POD VÁNOČNÍ STROMEČEK" PRO SVOU RODINU A BLÍZKÉ.

  TĚŠÍME SE NA VÁS!

  VB FOR YOU TÝM.