B.I. Effect maska- krém na oči a dekolt

Ref # AC10241 / 50 ml / B.I Effect Eye mask

Tato unikátní maska - krém je určená pro jemnou pokožku kolem očí, které mají větší sklon k tvorbě vrásek. Založena na bázi rostlinného komplexu Argireline®. Obsahuje hyaluronovou kyselinu, rostlinný komplex sóji, rýžové a kvasinkové peptidy k redukci tmavých kruhů kolem očí. Argánie trnitá poskytuje vlhkost, revitalizuje, zlepšuje elasticitu pokožky a působí proti předčasnému stárnutí kůže.

Brutnákový rostlinný olej je velmi bohatý na  kyselinu gama-linolenovou, na vitaminy A, D, E a K. Maska - krém obsahuje extrakty z léčivých rostlin a minerály z Mrtvého moře. Pravidelné používání masky - krému napíná pokožku a redukuje vrásky.

Doporučujeme aplikovat větší vrstvu krému na čistou pokožku očních víček a kolem očí a nechat působit 10 minut. Poté jemně odstranit tampónkem horní vrstvu masky a zbytek jemně vklepávat dokud se nevstřebá. Vhodné pro každodenní použití.
Ref # AC10241 B.I. Effect denní krém 50 ml (peeling) 
Ref #AC5241 B.I. Effect denní krém 250 ml (peeling) 
Ref #AC10242 B.I. Effect noční krém 50 ml 
Ref #AC5242 B.I. Effect noční krém 250 ml 
Ref #AC10243 B.I. Effect sérum 50 ml 
Ref #AC5243 B.I. Effect sérum 250 ml 

 

 

 

Hledat

 • MOBILNÍ OBCHODY

  31.12.2020

  VÁŽENÍ PŘÁTELÉ!

  RÁDI PŘIVÍTÁME VÁS V NAŠÍCH MOBILNÍCH OBCHODECH S KOSMETIKOU Z IZRAELE.

  KAŽDÉMU NÁVŠTĚVNÍKU DÁVÁME PŘÍLEŽITOST KE KOUPI JAKÝCHKOLI PRODUKTŮ ZNAČEK ABSOLUTE CARE, JEUNESSE, MORAZ MEDICAL HERBS A SEA OF SPA.

  PO CELÝ PRŮBĚH AKCE PLATÍ SPECIÁLNÍ CENY A SLEVY.

  S NÁMI MŮŽETE OSOBNĚ VYZKOUŠET NEJNOVĚJŠÍ PRODUKTY ROKU 2019, ZÍSKAT PROFESIONÁLNÍ OSOBNÍ RADY A DOPORUČENÍ, KOUPIT JEDINEČNÉ DÁRKY "POD VÁNOČNÍ STROMEČEK" PRO SVOU RODINU A BLÍZKÉ.

  TĚŠÍME SE NA VÁS!

  VB FOR YOU TÝM.