Front-cistice

Řada profesionálních produktů péče o pleť pro čištění, osvěžení 

a omlazení obličeje

Harmonické kosmetické ošetření pleti předpokládá důkladné čištění pleti v souladu s jejím typem a vlastnostmi. Nezbytným základem krásné pleti je nejen intenzivní ošetřování a používání účinných krémů, ale v první řadě odličování a čištění pleti.

Čistící produkty řady Jeunesse Cosmetics účinně odstraňují nečistoty, bakterie a zbytky mazu, regeneruje a vitalizuje pleť. Všechny výrobky řady "Jeunesse Cosmetics – čistící produkty" obsahují optimální kombinaci vitamínů, minerálů z Mrtvé moře, hydratačních a výživných  látek a ochranu před slunečním zářením. Díky široké nabídce čistících produktů je velmi snadné si vybrat výrobek odpovídající Vašemu typu pleti. Tyto výrobky pomáhají zachovat mládí, krásu a čistotu pleti.

Pleť je důležité čistit každý den, a to nejen večer, ale i ráno. Během noci pleť regeneruje, ale také funguje její samočistící proces, kdy se vylučuje pot a maz. Ranním čištěním se tyto nečistoty odstraní a tak pečujícím a výživným složkám krému umožníte, aby se dostaly tam, kam mají. Ráno pleť vyčistěte pleťovou vodou nebo tonikem, mastnou pleť můžete očistit i mycím gelem. Večerní odličování a čištění pleti rozhodně nezanedbávejte, z pleti odstraníte líčidla a nečistoty, které na ní během dne ulpěly. Pleť může dýchat a dokonale regenerovat.

 Pro večerní odlíčení platí tzv. 3 kroky ke kráse:

1. Použijte pleťové mléko pro odstranění make-upu a nečistot.

2. S pomocí kosmetického kartáčku nebo konečky prstů naneste čistící gel, tvář lehce promasírujte po dobu 1 minuty, opláchněte teplou vodou.

3. Důkladně dočistěte pleť pomocí osvěžujícího toniku.

Až teď je pokožka připravena k dalšímu ošetření pomocí kosmetických masek nebo výživných a hydratačních krémů

Toto pravidlo platí pro všechny typy pleti.

Ref: 10111 Pěnový gel 250 ml
Ref:10113

Přírodní peelingové tonikum 250 ml na mastnou smíšenou a problematickou pleť

Ref:10114 Dvoufázový tonik odličovač 200 ml na suchou pleť 
Ref:10115 Hluboce čistící gel 250 ml Pro mastnou smíšenou a problematickou pleť
Ref:10116 Čístící mléko Pro normální a suchou pleť 250 ml 
Ref:12110 Hluboce Čistíce pěnový  gel -kmenové buňky 250 ml 

  Účinné látky jsou:
 Vitamin E- Anti-oxidační (antioxidační) látka, která bojuje s volnými radikály, která působí jako ochrana proti radiačnímu poškození, urychluje regeneraci kůže a zpomaluje procesy stárnutí kůže
 Minerály z Mrtvého moře Minerály z Mrtvého moře jsou fialové pro péči o pleť. Jejich použití v kosmetice přispívá k změkčení pleti, k udržení optimální úrovně vlhkosti a k ​​prokázání zdravé a zářivé pokožky
 Hammamelis-látka, která uklidňuje pokožku a zabraňuje podráždění
 Alfa hydroxykyseliny - hrají důležitou roli v procesech proti stárnutí: pomáhají odstraňovat odumřelé buňky, urychlují regeneraci buněk a přispívají k ochraně pokožky. Nově vytvořená vrstva buněk je lépe ovlivněna dalšími aktivními složkami, které se nacházejí v ošetřovacích prostředcích, což zvyšuje přínos léčby a vede k optimálním výsledkům.

Hledat

 • MOBILNÍ OBCHODY

  31.12.2020

  VÁŽENÍ PŘÁTELÉ!

  RÁDI PŘIVÍTÁME VÁS V NAŠÍCH MOBILNÍCH OBCHODECH S KOSMETIKOU Z IZRAELE.

  KAŽDÉMU NÁVŠTĚVNÍKU DÁVÁME PŘÍLEŽITOST KE KOUPI JAKÝCHKOLI PRODUKTŮ ZNAČEK ABSOLUTE CARE, JEUNESSE, MORAZ MEDICAL HERBS A SEA OF SPA.

  PO CELÝ PRŮBĚH AKCE PLATÍ SPECIÁLNÍ CENY A SLEVY.

  S NÁMI MŮŽETE OSOBNĚ VYZKOUŠET NEJNOVĚJŠÍ PRODUKTY ROKU 2019, ZÍSKAT PROFESIONÁLNÍ OSOBNÍ RADY A DOPORUČENÍ, KOUPIT JEDINEČNÉ DÁRKY "POD VÁNOČNÍ STROMEČEK" PRO SVOU RODINU A BLÍZKÉ.

  TĚŠÍME SE NA VÁS!

  VB FOR YOU TÝM.