Front-retinol

Retinol, také známý jako Vitamin A, je klasickou aktivní složkou doporučenou pro prevenci stárnutí. 

Retinol pomáhá vytvářet vlákna kolagenu a obnovovat pokožku.
Nedostatek vitaminu A může vést k vysušení a ztvrdnutí pokožky.
Pomáhá zlepšit strukturu, pevnost a hladkost pokožky.
Je uzavřen v miniaturních kapslích, které udržují jeho svěžest a stabilitu. Při aplikaci se Retinol uvolňuje a působí na pokožku svými vlastnostmi proti stárnutí.
 Vitamin E je důležitý antioxidant, který bojuje proti volným radikálům a pomáhá tak zpomalovat proces stárnutí.
Řada Retinol obsahuje také DuraQuenchTM IQ, inteligentní zvlhčující prostředek, který hydratuje pokožku, chrání ji a zabraňuje ztrátě vody.
Pravidelné používání řady Retinol vede k zdravější kůži, s celodenním pocitem svěžesti a září.
Výrobky v této řadě jsou vhodné pro všechny typy pleti.
Výrobky v této řadě NEOBSAHUJÍ:  

Parabeny- minerální olej-silikony-petrolatum-S.L.S-propylenglykol

  ABSOLUTE CARE  RETINOL  Vitamin A&E NEW!!! (20+) 
Ref:12401   Retinol denní krém 50 ml
Ref:  5401   Retinol denní krém 250 ml
Ref: 12402   Retinol noční krém 50 ml
Ref: 12403   Retinol oční krém 30 ml
Ref: 12404   Retinol serum 50 ml
Ref:  5404   Retinol serum 250 ml
Ref:10142  Multivitamin anti-stress krém 50 ml NEW! Na smišenou pleť
Ref:10143   Multivitamin noční krém 50 ml NEW! Na smišenou pleť
Ref:10187   Vyživující maska s Retinolem. 100 ml
Ref:10188   Retinol maska-peeling pro obnovu pleti 100 ml (AHA kyseliny) New!!!

 

Řada terapeutických přípravků proti stárnutí pro významné obnovení a zlepšení vzhledu pokožky. Produktová řada obsahuje retinol (vitamin A) ve vysoké koncentraci 6%, který působí na regeneraci kožních buněk a významně zpomaluje proces stárnutí kůže. Kromě toho tyto výrobky obsahují extrémně vysokou koncentraci vitamínu E, která doplňuje a zvyšuje aktivitu retinolu

 Účinné látky jsou:
Duraquench IQ účinná látka, určená k hydrataci, ochraně a prevenci ztráty vlhkosti.  DuraQuench IQ vytváří inteligentní strukturální dvojvrstvu na povrchu pokožky a pomáhá posilovat přirozenou bariéru pokožky a poskytuje až 72 hodin zvlhčení při zanechávání. DuraQuench IQ se dokáže přizpůsobit okolnímu prostředí, optimalizuje hydrataci pokožky regulací ztráty vody z pokožky při různých teplotách a vlhkostech.

NaturAqua poskytuje okamžitou, hlubokou a trvalou vlhkost. IIdealift ™ bojuje proti ochabnutí pokožky a zvyšuje odolnost proti gravitaci. Stimuluje nejen syntézu elastinu, ale také podporuje správnou a funkční architekturu elastických vláken. Squalane přírodní olej extrahovaný z olivovníku. Zklidňuje a zvyšuje schopnost pokožky pronikat a urychluje regeneraci pokožky.

Vitamin A  - retinol, je klasickou aktivní složkou doporučenou pro prevenci stárnutí. V lidském organismu mají vitamn A funkci katalyzátorů biochemických reakcí
Vitamin E antioxidant, který bojuje s volnými radikály, které snižují radiační poškození, urychlují regeneraci pokožky a zpomalují proces stárnutí. 
Mandlový olej pro zdraví a pleťMandlový olej tento olej má vysokou koncentraci vitamínu E, nenasycených mastných kyselin, bílkovin a minerálů. Mandlový olej pomáhá posilovat tkáňě pleti a chrání před poškozením životního prostředí, a proto je účinný jako součást peči proti stárnutí. Kromě toho přispívá k uklidnění pokožky a poskytuje příjemnou a hedvábnou texturu.
Jojobový olej je olej získávaný lisováním bílých jadérek simondsie čínské neboli jojoby čínské. Olej z jojoby je svoji strukturou velice podobný lidskému kožnímu mazu, hodí se tedy pro ošetřování všech typů pleti od citlivé po mastnou, aknózní. Olej obsahuje hojnost vitamínu E, který přispívá k ochraně kožních buněk a jeho protizánětlivý účinek se hodí právě při ošetřování pleti postižené akné, kromě toho výrazně napomáhá regeneraci pleti a bojuje s pigmentovými skvrnami.
 Buy Online Organic Unrefined Shea Butter | Organic Butters & Oils ...Bambucké máslo vyrábí se z top ořechů a široce se používá v kosmetice, a zejména proti stárnutí, díky svým ctnostem v ochraně a revitalizaci pokožky. Bambucké máslo obsahuje vysoce koncentrované mastné kyseliny, které přispívají k výživě a změkčení pokožky, revitalizaci kožních buněk, stimulaci metabolismu, potlačení stárnutí kůže a odstranění unavené kůže.
Olivový olej: Extra virgin, virgin nebo z pokrutin? Jak se v nich ...Olivový olej je získaný z oliv a považován za jeden ze zdravých a důležitých olejů v rostlinných olejích. Olivový olej je bohatý na antioxidanty a polyfenolické sloučeniny, které chrání pokožku před záněty a poškozením životního prostředí

Hledat

 • MOBILNÍ OBCHODY

  31.12.2020

  VÁŽENÍ PŘÁTELÉ!

  RÁDI PŘIVÍTÁME VÁS V NAŠÍCH MOBILNÍCH OBCHODECH S KOSMETIKOU Z IZRAELE.

  KAŽDÉMU NÁVŠTĚVNÍKU DÁVÁME PŘÍLEŽITOST KE KOUPI JAKÝCHKOLI PRODUKTŮ ZNAČEK ABSOLUTE CARE, JEUNESSE, MORAZ MEDICAL HERBS A SEA OF SPA.

  PO CELÝ PRŮBĚH AKCE PLATÍ SPECIÁLNÍ CENY A SLEVY.

  S NÁMI MŮŽETE OSOBNĚ VYZKOUŠET NEJNOVĚJŠÍ PRODUKTY ROKU 2019, ZÍSKAT PROFESIONÁLNÍ OSOBNÍ RADY A DOPORUČENÍ, KOUPIT JEDINEČNÉ DÁRKY "POD VÁNOČNÍ STROMEČEK" PRO SVOU RODINU A BLÍZKÉ.

  TĚŠÍME SE NA VÁS!

  VB FOR YOU TÝM.