Anti-ageing 3D Superlifter kapsle -  intenzivní lifting

Ref #13242 / 45 Kusů / Superlift 3D

Vyplň kyselinou hyaluronovou

• Redukce vrásek

• Zvýšená elasticita

• Zvýšení hladkosti pokožky

Luxusní kapsle založené na inovativní formuli pro zpevnění pleti, která je určena pro okamžité a trvalé snížení vrásek. Tyto kapsle obohacené o kyselinu hyaluronovou, křemičité kuličky a exotické rostlinné extrakty, poskytují redukci vrásek, hladší pokožku, zlepšenou elasticitu a energický vzhled.

Účinné látky:

Hyaluronová náplň SpheresTM - tyto kuličky se specializují na vyplňování čelních linek, vrásek mezi obočím a na tvářích. Uvnitř kapslí jsou kuličky dehydratované, ale při kontaktu s pleťovou vlhkostí ihned nabobtnají, čímž  vedou k viditelnému snížení hloubky vrásek a zajišťují dlouhodobou hydrataci.

RonaFlair® Flawless-Silica - látka, která vyplňuje vrásky a rozjasňuje pokožku, při použití kapslí vypadá hladší a vrásky jsou méně viditelné.

Gatuline® In-Tense - olejový koncentrát afrického spilanthesu Acmella, zaměřuje se na minimalizaci hlubokých vrásek a podporuje zpevnění pokožky. Tím, že stimuluje biomechanické funkce fibroblastů, tato účinná látka pomáhá při reorganizaci struktury kůže a viditelně vyhlazuje povrch kůže zvenčí.

Produkt patří do nové generace produktů proti stárnutí.

Použití:

otáčením nebo odstřižením krku kapsle otevřete a aplikujte jemným poklepáním gelu na očištěnou pokožku. Pro účinné výsledky: použijte jednu kapsli každý den, prvních 10 dnů v měsíci, poté aplikujte jednou za dva dny.

 

Hledat

 • MOBILNÍ OBCHODY

  31.12.2020

  VÁŽENÍ PŘÁTELÉ!

  RÁDI PŘIVÍTÁME VÁS V NAŠÍCH MOBILNÍCH OBCHODECH S KOSMETIKOU Z IZRAELE.

  KAŽDÉMU NÁVŠTĚVNÍKU DÁVÁME PŘÍLEŽITOST KE KOUPI JAKÝCHKOLI PRODUKTŮ ZNAČEK ABSOLUTE CARE, JEUNESSE, MORAZ MEDICAL HERBS A SEA OF SPA.

  PO CELÝ PRŮBĚH AKCE PLATÍ SPECIÁLNÍ CENY A SLEVY.

  S NÁMI MŮŽETE OSOBNĚ VYZKOUŠET NEJNOVĚJŠÍ PRODUKTY ROKU 2019, ZÍSKAT PROFESIONÁLNÍ OSOBNÍ RADY A DOPORUČENÍ, KOUPIT JEDINEČNÉ DÁRKY "POD VÁNOČNÍ STROMEČEK" PRO SVOU RODINU A BLÍZKÉ.

  TĚŠÍME SE NA VÁS!

  VB FOR YOU TÝM.