Anti-ageing zpevňující kapsle-intenzivní výživa

  Ref #11242 / 45 Kusů / Firming capsules

FmNa suchou pleť 

Unikátní kapsle, které byly vyrobeny na základě nejnovější receptury pro zlepšení pružnosti a pevnosti pleti. Jsou obohaceny o hydratační a vyživující látky, které obnovují vypnutí pleti s okamžitě viditelným efektem.

Kapsle obsahují mastné kyseliny obohacené Omegou 3, výtažkem z kořenu čínského ženšenu, který je nazýván „kořen života“. Tyto složky napomáhají zpomalovat proces stárnutí.

Vitaminy a rostlinné oleje dodají pleti velmi svěží vzhled. Doporučujeme použít jednu kapsli každé 2-3 dny k regeneraci pokožky.

 Ingredience: Cyclomethicone, Dimethiconol, C12-25 Alkyl Benzoate, Echium Plantagineum, Ethyl Linoleate, Tocopheryl Acetate, Borago Officinalis, Zea Mays, Isopropyl Myristate, Retinyl Palmitate, Panax Ginseng, Parfum, Benzyl Salicylate, Hexyl Cinnamaldehyde, Butylphenyl Methylpropional, Methylionone, Hexamethylindanopyran, Diethylphthalate, BHT, Centella Asiatica

 

Hledat

 • MOBILNÍ OBCHODY

  31.12.2020

  VÁŽENÍ PŘÁTELÉ!

  RÁDI PŘIVÍTÁME VÁS V NAŠÍCH MOBILNÍCH OBCHODECH S KOSMETIKOU Z IZRAELE.

  KAŽDÉMU NÁVŠTĚVNÍKU DÁVÁME PŘÍLEŽITOST KE KOUPI JAKÝCHKOLI PRODUKTŮ ZNAČEK ABSOLUTE CARE, JEUNESSE, MORAZ MEDICAL HERBS A SEA OF SPA.

  PO CELÝ PRŮBĚH AKCE PLATÍ SPECIÁLNÍ CENY A SLEVY.

  S NÁMI MŮŽETE OSOBNĚ VYZKOUŠET NEJNOVĚJŠÍ PRODUKTY ROKU 2019, ZÍSKAT PROFESIONÁLNÍ OSOBNÍ RADY A DOPORUČENÍ, KOUPIT JEDINEČNÉ DÁRKY "POD VÁNOČNÍ STROMEČEK" PRO SVOU RODINU A BLÍZKÉ.

  TĚŠÍME SE NA VÁS!

  VB FOR YOU TÝM.