Obnovující noční sérum

 Ref #11246 /50 ml / Restorative night cream

 Pro všechny typy pokožky.

 Inovativní noční sérum navržen k obnově pleti, když je nejpřístupnější, během spánku. Sérum obsahuje inovativní anti-aging tetrapeptid Chronogen™  a regenerační komplex Repair Complex CLR™PF, přírodní aktivní složku, která zlepšují vzhled poškozené UV zářením pleti.

Každé sérum obsahuje dvě pokročilé a jedinečné suroviny z předních evropských laboratoří s cílem zlepšit vzhled pokožky; Chronogen ™  inovativní anti-aging tetrapeptid a regenerační komplex CLR ™ PF.

  Použití: aplikujte několik kapek na čistou pleť. Jemně vklepávejte, dokud se vstřebá.

Revitalizační Complex CLR ™ PF působí pro ochranu a opravu buněk. Regenerační Complex CLR ™ PF bifidobakterie lyzát se skládá z bakterií, metabolických produktů, cytoplazmatických frakcí a komponentů buněčné stěny. Je to silná ochrana před kožním poškozením způsobeným UV zářením a to tak, že prokazuje silnou anti-imunosupresivní aktivitu a zvyšuje opravu DNA. Používá se v kosmetice a pro osobní hygienu.

 

 

Revitalizační Complex CLR ™ PF působí pro ochranu a opravu buněk. Regenerační Complex CLR ™ PF bifidobakterie lyzát se skládá z bakterií, metabolických produktů, cytoplazmatických frakcí a komponentů buněčné stěny. Je to silná ochrana před kožním poškozením způsobeným UV zářením a to tak, že prokazuje silnou anti-imunosupresivní aktivitu a zvyšuje opravu DNA.

Používá se v kosmetice a pro osobní hygienu.

 

Hledat

 • MOBILNÍ OBCHODY

  31.12.2020

  VÁŽENÍ PŘÁTELÉ!

  RÁDI PŘIVÍTÁME VÁS V NAŠÍCH MOBILNÍCH OBCHODECH S KOSMETIKOU Z IZRAELE.

  KAŽDÉMU NÁVŠTĚVNÍKU DÁVÁME PŘÍLEŽITOST KE KOUPI JAKÝCHKOLI PRODUKTŮ ZNAČEK ABSOLUTE CARE, JEUNESSE, MORAZ MEDICAL HERBS A SEA OF SPA.

  PO CELÝ PRŮBĚH AKCE PLATÍ SPECIÁLNÍ CENY A SLEVY.

  S NÁMI MŮŽETE OSOBNĚ VYZKOUŠET NEJNOVĚJŠÍ PRODUKTY ROKU 2019, ZÍSKAT PROFESIONÁLNÍ OSOBNÍ RADY A DOPORUČENÍ, KOUPIT JEDINEČNÉ DÁRKY "POD VÁNOČNÍ STROMEČEK" PRO SVOU RODINU A BLÍZKÉ.

  TĚŠÍME SE NA VÁS!

  VB FOR YOU TÝM.