Vážená kosmetičko, továrna Anna Lotan byla postavena v 90. letech v průmyslovém parku Or Akiva v severozápadní části Izraele. Jako tehdy, tak i dnes pro firmu zůstává naprostou prioritou, aby byly veškeré výrobní kapacity vybaveny nejmodernějšími špičkovými stroji a pomůckami pro dosažení optimální kvality produktů.

Výzkum a vývoj v laboratořích Anna Lotan je zaměřen na pokročilé dermo-kosmetické přípravky pro profesionální i domácí použití. Současně čím dál více usiluj firma o udržitelnost v rámci výroby a upřednostňuje „zelené“ složení v jejích recepturách, to znamená, že se postupně vzdaluje užívání silikonů, petrochemikálií a alergenních vonných látek.
Základním principem jejích výroby zůstává vytváření jemných a šetrných přípravků, které jsou dobře snášeny i citlivou pokožkou. Důkladně přizpůsobují nosiče aktivních látek (kosmetické roztoky, které po sloučení s přípravkem uskutečňují působení aktivních látek) požadovanému účinku specifických produktů, ve výrobním procesu používájí emulzní báze typu O / W nebo W / O, přípravky Hydrogel nebo Lipogel, prášky pro přímou aplikaci na kůži a práškové koncentráty, abychom zaručili užití čerstvých přípravků při procedurách v salonu a minimalizovali použití chemických konzervačních látek
Kvalita a bezpečnost výrobků jsou jejích hlavní prioritou. Výrobní zařízení splňuje normy GMP a ISO a veškeré výrobky jsou certifikovány izraelským ministerstvem zdravotnictví. Vyvážejí se do více než 40 zemí světa. 

Front-clear

Front-barbados
Front-alodem
Front-liquid-gold

Front-greens

Front-c-white

Age-control

Front-classic
Front-make-up
Front-oci
Re-nova

>>PRO PROFESIONÁLY POUZE<<

Pro

PROFECIONÁLNÍ PŘÍRUČKA ANNA LOTAN 

pro kosmetičky

>>Ke stažení<<

>>Page1<<>>Page2>><<Page3>><<Page4<<

>>Page5>><<Page6>><<Page7>><<Page8<<

>>Page9>><<Page10>><<Page11>><<Page12<<

Hledat

 • MOBILNÍ OBCHODY

  31.12.2020

  VÁŽENÍ PŘÁTELÉ!

  RÁDI PŘIVÍTÁME VÁS V NAŠÍCH MOBILNÍCH OBCHODECH S KOSMETIKOU Z IZRAELE.

  KAŽDÉMU NÁVŠTĚVNÍKU DÁVÁME PŘÍLEŽITOST KE KOUPI JAKÝCHKOLI PRODUKTŮ ZNAČEK ABSOLUTE CARE, JEUNESSE, MORAZ MEDICAL HERBS A SEA OF SPA.

  PO CELÝ PRŮBĚH AKCE PLATÍ SPECIÁLNÍ CENY A SLEVY.

  S NÁMI MŮŽETE OSOBNĚ VYZKOUŠET NEJNOVĚJŠÍ PRODUKTY ROKU 2019, ZÍSKAT PROFESIONÁLNÍ OSOBNÍ RADY A DOPORUČENÍ, KOUPIT JEDINEČNÉ DÁRKY "POD VÁNOČNÍ STROMEČEK" PRO SVOU RODINU A BLÍZKÉ.

  TĚŠÍME SE NA VÁS!

  VB FOR YOU TÝM.