Vážená kosmetičko, továrna Anna Lotan byla postavena v 90. letech v průmyslovém parku Or Akiva v severozápadní části Izraele. Jako tehdy, tak i dnes pro firmu zůstává naprostou prioritou, aby byly veškeré výrobní kapacity vybaveny nejmodernějšími špičkovými stroji a pomůckami pro dosažení optimální kvality produktů.

Výzkum a vývoj v laboratořích Anna Lotan je zaměřen na pokročilé dermo-kosmetické přípravky pro profesionální i domácí použití. Současně čím dál více usiluj firma o udržitelnost v rámci výroby a upřednostňuje „zelené“ složení v jejích recepturách, to znamená, že se postupně vzdaluje užívání silikonů, petrochemikálií a alergenních vonných látek.

Základním principem jejích výroby zůstává vytváření jemných a šetrných přípravků, které jsou dobře snášeny i citlivou pokožkou. Důkladně přizpůsobují nosiče aktivních látek (kosmetické roztoky, které po sloučení s přípravkem uskutečňují působení aktivních látek) požadovanému účinku specifických produktů, ve výrobním procesu používájí emulzní báze typu O / W nebo W / O, přípravky Hydrogel nebo Lipogel, prášky pro přímou aplikaci na kůži a práškové koncentráty, abychom zaručili užití čerstvých přípravků při procedurách v salonu a minimalizovali použití chemických konzervačních látek.

Kvalita a bezpečnost výrobků jsou jejích hlavní prioritou. Výrobní zařízení splňuje normy GMP a ISO a veškeré výrobky jsou certifikovány izraelským ministerstvem zdravotnictví. Vyvážejí se do více než 40 zemí světa. 

>>CLEAR<<

Front-clear

>>BARBADOS<<

Front-barbados

>>ALODEM<<

Front-alodem

>>LIQUID GOLD<<

Front-liquid-gold

>>PRO PROFESIONÁLY POUZE<<

Pro

Hledat

 • MOBILNÍ OBCHODY

  31.12.2020

  VÁŽENÍ PŘÁTELÉ!

  RÁDI PŘIVÍTÁME VÁS V NAŠÍCH MOBILNÍCH OBCHODECH S KOSMETIKOU Z IZRAELE.

  KAŽDÉMU NÁVŠTĚVNÍKU DÁVÁME PŘÍLEŽITOST KE KOUPI JAKÝCHKOLI PRODUKTŮ ZNAČEK ABSOLUTE CARE, JEUNESSE, MORAZ MEDICAL HERBS A SEA OF SPA.

  PO CELÝ PRŮBĚH AKCE PLATÍ SPECIÁLNÍ CENY A SLEVY.

  S NÁMI MŮŽETE OSOBNĚ VYZKOUŠET NEJNOVĚJŠÍ PRODUKTY ROKU 2019, ZÍSKAT PROFESIONÁLNÍ OSOBNÍ RADY A DOPORUČENÍ, KOUPIT JEDINEČNÉ DÁRKY "POD VÁNOČNÍ STROMEČEK" PRO SVOU RODINU A BLÍZKÉ.

  TĚŠÍME SE NA VÁS!

  VB FOR YOU TÝM.

   

 • MOBILNÍ OBCHOD LITOMYŠL

  17.9.2020

  Ve Dnech  17-18. 2020

  Mobilní Obchod Na Adrese :

  Smetanovo Náměstí 47 ,

  Litomyšl    

  Chcete-Li Objednat Termín Návštěvy, Zavolejte Na Číslo:

  Mob: 608 869 060

  Gabriela Vrbková