C White Emulze pro zesvětlení pokožky Ester C

REF # AL90103/ 30 ml C White Lightening Care Ester C Concentrate

C-emulze

Toto jemné, ale aktivní, koncentrované sérum je nezbytným doplňkem při snaze o kosmetické zesvětlení pokožky.

Podporuje přirozenou obranyschopnost pokožky zajištěním účinné antioxidační aktivity - minimalizuje poškození UV zářením, které může vést k hyperpigmentaci.

Obsahuje silný antioxidant Ester C (stabilní forma vitaminu C), který poskytuje dlouhodobější účinek a aktivní biopeptid odvozený z jedinečné směsi aminokyseliny prolin s květy leknínu, který zesiluje proces zesvětlení.

Přípravek je obohacený o vynikající extrakt z japonského perlového prášku a přírodní mořský komplex, který poskytuje cenné minerály a aminokyseliny, které pokožku vyživují a doplňují ji energií, podporují zvlhčení a stimulují regeneraci pokožky.

Jen několik kapek denně ochrání pokožku před poškozením volnými radikály, které může vést k hyperpigmentaci a také proti škodlivým účinkům vnějšího prostředí, aby se zamezilo předčasnému stárnutí.

Optimální doplněk pro zesvětlení pokožky pro všechny typy pleti.

 

 

 

Hledat

 • MOBILNÍ OBCHODY

  31.12.2020

  VÁŽENÍ PŘÁTELÉ!

  RÁDI PŘIVÍTÁME VÁS V NAŠÍCH MOBILNÍCH OBCHODECH S KOSMETIKOU Z IZRAELE.

  KAŽDÉMU NÁVŠTĚVNÍKU DÁVÁME PŘÍLEŽITOST KE KOUPI JAKÝCHKOLI PRODUKTŮ ZNAČEK ABSOLUTE CARE, JEUNESSE, MORAZ MEDICAL HERBS A SEA OF SPA.

  PO CELÝ PRŮBĚH AKCE PLATÍ SPECIÁLNÍ CENY A SLEVY.

  S NÁMI MŮŽETE OSOBNĚ VYZKOUŠET NEJNOVĚJŠÍ PRODUKTY ROKU 2019, ZÍSKAT PROFESIONÁLNÍ OSOBNÍ RADY A DOPORUČENÍ, KOUPIT JEDINEČNÉ DÁRKY "POD VÁNOČNÍ STROMEČEK" PRO SVOU RODINU A BLÍZKÉ.

  TĚŠÍME SE NA VÁS!

  VB FOR YOU TÝM.