C white Zesvětlující maska z čerstvých klíčků

REF # AL90301 / C White Lightening Care Fresh Sprouts Facial Mask

Cwhite-mask  Maska jemné textury, která poskytuje pokožce pocit svěžesti a vyživuje ji mikroelementy z růžičkových klíčků. Lipozomální struktura těchto mikroelementů zachovává jejich kvalitu a zajišťuje přísun aktivních přírodních složek do pokožky.

Čerstvé klíčky ve složení působí rozjasňujícím účinkem, zachycují volné radikály a v kombinaci s extraktem ze slézu mají na pokožku zklidňující účinek. Bambucké máslo a mrkvový olej zjemňují a vyhlazují pokožku. Fosfolipidy a sfingolipidy, totožné s těmi, které se nacházejí v lipidové vrstvě naší pokožky, podporují lipidovou bariéru pokožky. Maska zanechává pocit svěžesti a pohodlí. Produkt je zcela bez parabenů. Účinné látky: kukuřičný extrakt, bambucké máslo, skvalán, tapioka, fosfolipidy, sfingolipidy, extrakt ze slézu, extrakt z růžičkových klíčků, lecitin, glycin, sójový extrakt, mrkvový extrakt, beta-karoten, tokoferol, rutin. 

 Použití: masku nanášejte ve štědré vrstvě lehkými masážními pohyby na obličej a krk (včetně jemné pokožky kolem očí). Nechte masku 15-20 minut působit. Odstraňte zbytky masky měkkým vlhkým hadříkem. Masku se doporučuje používat 1–2krát týdně nebo podle potřeby.

Hledat

 • MOBILNÍ OBCHODY

  31.12.2020

  VÁŽENÍ PŘÁTELÉ!

  RÁDI PŘIVÍTÁME VÁS V NAŠÍCH MOBILNÍCH OBCHODECH S KOSMETIKOU Z IZRAELE.

  KAŽDÉMU NÁVŠTĚVNÍKU DÁVÁME PŘÍLEŽITOST KE KOUPI JAKÝCHKOLI PRODUKTŮ ZNAČEK ABSOLUTE CARE, JEUNESSE, MORAZ MEDICAL HERBS A SEA OF SPA.

  PO CELÝ PRŮBĚH AKCE PLATÍ SPECIÁLNÍ CENY A SLEVY.

  S NÁMI MŮŽETE OSOBNĚ VYZKOUŠET NEJNOVĚJŠÍ PRODUKTY ROKU 2019, ZÍSKAT PROFESIONÁLNÍ OSOBNÍ RADY A DOPORUČENÍ, KOUPIT JEDINEČNÉ DÁRKY "POD VÁNOČNÍ STROMEČEK" PRO SVOU RODINU A BLÍZKÉ.

  TĚŠÍME SE NA VÁS!

  VB FOR YOU TÝM.