C white Zesvětlující noční krém

REF # AL90300 / C White Night Cream

 Al90300

 Zesvětlující noční krém je zvhlčující přípravek vytvořený předními odborníky značky Anny Lotan. Produkt je zaměřen na zesvětlení, posílení a obnovení pokožky.

Aktivní komplex krému obsahuje přírodní složky, které pronikají přímo do buněk epidermis a nasycují je užitečnými mikroelementy.

Tento noční krém je obohacen o antioxidanty, které aktivně snižují účinky volných radikálů, čímž eliminují hypermigmentaci. Kojová a mléčná kyselina chrání před poškozením ultrafialovým zářením, a také působí silným protizánětlivým a vyhlazujícím účinkem.

Přírodní výživné oleje podporují aktivní hydrataci a zjemňují pokožku. Po použití krému bude Vaše pokožka hladká a pevná na dotek a Vaše tvář bude mít svěží vzhled. 

 Pokyny: večer po čištění a aplikaci tonika naneste krém jemnými pohyby.

Hledat

 • MOBILNÍ OBCHODY

  31.12.2020

  VÁŽENÍ PŘÁTELÉ!

  RÁDI PŘIVÍTÁME VÁS V NAŠÍCH MOBILNÍCH OBCHODECH S KOSMETIKOU Z IZRAELE.

  KAŽDÉMU NÁVŠTĚVNÍKU DÁVÁME PŘÍLEŽITOST KE KOUPI JAKÝCHKOLI PRODUKTŮ ZNAČEK ABSOLUTE CARE, JEUNESSE, MORAZ MEDICAL HERBS A SEA OF SPA.

  PO CELÝ PRŮBĚH AKCE PLATÍ SPECIÁLNÍ CENY A SLEVY.

  S NÁMI MŮŽETE OSOBNĚ VYZKOUŠET NEJNOVĚJŠÍ PRODUKTY ROKU 2019, ZÍSKAT PROFESIONÁLNÍ OSOBNÍ RADY A DOPORUČENÍ, KOUPIT JEDINEČNÉ DÁRKY "POD VÁNOČNÍ STROMEČEK" PRO SVOU RODINU A BLÍZKÉ.

  TĚŠÍME SE NA VÁS!

  VB FOR YOU TÝM.