C WHITE Zesvětlující tekuté mýdlo

REF # AL90104 / C White  Brightening Liquid Soap

Al90104 Zesvětlující tekuté mýdlo s jemně bělícím, čistícím a vyživujícím účinkem. Vzhledem ke své originální a vyvážené receptuře z přírodních ingrediencí je vhodné pro všechny typy pleti. Mimořádně jemná pěna snadno odstraňuje prach, přebytečný maz a různé nečistoty z povrchu pokožky. Extrakt z lékořice obsažený v přípravku aktivuje metabolismus vody a soli, má antimikrobiální a protizánětlivý účinek, zabraňuje vzniku pigmentace a produkci melaninu, zklidňuje pokožku, stimuluje tvorbu kolagenových vláken a zabraňuje vzniku vrásek. Vitamin B3 (nikotinamid) působí jako antioxidant, zmírňuje podráždění, reguluje buněčný metabolismus, předchází ztrátě vlhkosti a pomáhá vyhlazovat jizvy po akné. Kyselina salicylová normalizuje mazové žlázy a sekreci mazu.
   Aplikace: naneste mýdlo na pokožku, lehce masírujte, a poté důkladně opláchněte vodou. 

Hledat

 • MOBILNÍ OBCHODY

  31.12.2020

  VÁŽENÍ PŘÁTELÉ!

  RÁDI PŘIVÍTÁME VÁS V NAŠÍCH MOBILNÍCH OBCHODECH S KOSMETIKOU Z IZRAELE.

  KAŽDÉMU NÁVŠTĚVNÍKU DÁVÁME PŘÍLEŽITOST KE KOUPI JAKÝCHKOLI PRODUKTŮ ZNAČEK ABSOLUTE CARE, JEUNESSE, MORAZ MEDICAL HERBS A SEA OF SPA.

  PO CELÝ PRŮBĚH AKCE PLATÍ SPECIÁLNÍ CENY A SLEVY.

  S NÁMI MŮŽETE OSOBNĚ VYZKOUŠET NEJNOVĚJŠÍ PRODUKTY ROKU 2019, ZÍSKAT PROFESIONÁLNÍ OSOBNÍ RADY A DOPORUČENÍ, KOUPIT JEDINEČNÉ DÁRKY "POD VÁNOČNÍ STROMEČEK" PRO SVOU RODINU A BLÍZKÉ.

  TĚŠÍME SE NA VÁS!

  VB FOR YOU TÝM.