Fresh C exfoliační pleťový scrub

REF # AL90100/ 225 ml Fresh  C Exfoliating facial scrub 

Scrum-cwhite

Exfoliační pleťový peeling s rozjasňujícím účinkem pro všechny typy pleti.

Tento snadno použitelný produkt s krémovou strukturou a příjemnou vůní účinně odstraňuje odumřelé buňky z povrchu pokožky, zesvětluje stávající stařecké skvrny a zabraňuje tvorbě nových, čistí a napíná póry, v důsledku čehož prodlužuje mladistvý vzhled pokožky.

Pleťový peeling Fresh C obsahuje složky s antiseptickým a antibakteriálním účinkem, které zabraňují vzniku zánětlivých prvků a akné.

Přírodní rostlinné oleje vyhlazují vrásky, činí pokožku hebkou a pružnou.

Účinné látky: vitamíny C a E vyrovnávají a zlepšují stav pleti, obnovují přirozenou záři pokožky, potlačují syntézu melaninu a aktivují produkci kolagenu a elastinu; jojobový, bambucký, kokosový, arašídový a rakytníkový olej zjemňují, vyhlazují, zvlhčují a vyživují pokožku, dále také posilují její epidermální bariéru; obsažený guajazulen vykazuje anestetické, protizánětlivé, antialergické, regenerační a antioxidační vlastnosti; mletá zrna kukuřice mechanicky odstraňují mrtvé buňky; mořská sůl mineralizuje pokožku, urychluje mikrocirkulaci a stahuje póry. Přípravek je bez parabenů,

Aplikace: kdykoli je to potřeba, naneste navlhčenými prsty menší množství peelingu a po dobu jedné až dvou minut masírujte obličej jemnými krouživými pohyby, přičemž věnujte větší pozornost problémovým oblastem.

Opláchněte zbývající produkt vodou a poté naneste denní (s SPF30) nebo noční zvlhčovací přípravek.

 

 

 

Hledat

 • MOBILNÍ OBCHODY

  31.12.2020

  VÁŽENÍ PŘÁTELÉ!

  RÁDI PŘIVÍTÁME VÁS V NAŠÍCH MOBILNÍCH OBCHODECH S KOSMETIKOU Z IZRAELE.

  KAŽDÉMU NÁVŠTĚVNÍKU DÁVÁME PŘÍLEŽITOST KE KOUPI JAKÝCHKOLI PRODUKTŮ ZNAČEK ABSOLUTE CARE, JEUNESSE, MORAZ MEDICAL HERBS A SEA OF SPA.

  PO CELÝ PRŮBĚH AKCE PLATÍ SPECIÁLNÍ CENY A SLEVY.

  S NÁMI MŮŽETE OSOBNĚ VYZKOUŠET NEJNOVĚJŠÍ PRODUKTY ROKU 2019, ZÍSKAT PROFESIONÁLNÍ OSOBNÍ RADY A DOPORUČENÍ, KOUPIT JEDINEČNÉ DÁRKY "POD VÁNOČNÍ STROMEČEK" PRO SVOU RODINU A BLÍZKÉ.

  TĚŠÍME SE NA VÁS!

  VB FOR YOU TÝM.