Classic Mikrokrystalický dermabrazivní peeling

REF # AL60101 / 50 ml/ Micro Crystal-Dermabrasion Peel 

Dermobraz

Tento mikrokrystalický peeling s obsahem kyseliny mléčné a mořské soli exfoliuje keratinizovanou pokožku, čistí póry od nahromaděného mazu, nečistot a zbytků make-upu. Urychluje obnovu pokožky, vyrovnává její tón a poskytuje jí potřebnou úlevu.

Vhodné pro ženy a muže všech věkových kategorií a se všemi typy pleti.

Aktivní složky:

- Mořská sůl absorbuje přebytečný maz, čistí póry od nečistot a zbytků make-upu. Leští povrch pokožky a zanechává ho hladkým.

- Kyselina mléčná exfoliuje epidermis, čímž stimuluje její obnovu. Zvlhčuje pokožku, bojuje se stařeckými skvrnami, akné a vráskami.

- Listová šťáva z aloe a laktát sodný zklidňují podrážděné oblasti pokožky, zmírňují svědění, zarudnutí a otoky. Léčí poškozené oblasti a zlepšuje obranné funkce pokožky. Zvlhčuje, bojuje proti suchu a odlupování.

- Tokoferol a výtažek z křídlatky - antioxidanty.                                      

Obsažené aktivní látky neutralizují působení volných radikálů, čímž chrání pokožku před oxidačním šokem a předčasným stárnutím.

Zrychlují metabolismus a regeneraci, obnovují hebkost a zdravou barvu pokožky.

Pokyny: očistěte obličej od nečistot, make-upu a mastnoty pomocí přípravku Creamy Foaming Gel.

Naneste 1/3 čajové lžičky tohoto mikrokrystalického peelingu na vlhkou pokožku, masírujte krouživými pohyby po dobu 1-2 minut, vyhněte se oblasti očí a rtů.

Opláchněte teplou vodou a naneste Ochranný krém pro denní a noční péči.

Používejte jednou týdně nebo podle potřeby.

 

 

 

 

Hledat

 • MOBILNÍ OBCHODY

  31.12.2020

  VÁŽENÍ PŘÁTELÉ!

  RÁDI PŘIVÍTÁME VÁS V NAŠÍCH MOBILNÍCH OBCHODECH S KOSMETIKOU Z IZRAELE.

  KAŽDÉMU NÁVŠTĚVNÍKU DÁVÁME PŘÍLEŽITOST KE KOUPI JAKÝCHKOLI PRODUKTŮ ZNAČEK ABSOLUTE CARE, JEUNESSE, MORAZ MEDICAL HERBS A SEA OF SPA.

  PO CELÝ PRŮBĚH AKCE PLATÍ SPECIÁLNÍ CENY A SLEVY.

  S NÁMI MŮŽETE OSOBNĚ VYZKOUŠET NEJNOVĚJŠÍ PRODUKTY ROKU 2019, ZÍSKAT PROFESIONÁLNÍ OSOBNÍ RADY A DOPORUČENÍ, KOUPIT JEDINEČNÉ DÁRKY "POD VÁNOČNÍ STROMEČEK" PRO SVOU RODINU A BLÍZKÉ.

  TĚŠÍME SE NA VÁS!

  VB FOR YOU TÝM.