Foundation s hydratačním komplexem světlý/přírodní/béžový

REF # AL1001-AL1003/ Moisture complex foundation 35 ml

Mojst-makeup

Hydratační make-up, který poskytuje sametově hladké krytí s přidanou hodnotou pro péči o pokožku.

Receptura tohoto přípravku je obohacena o intenzivní zvlhčovače (kyselina hyaluronová, močovina, sodná sůl PCA a karobová guma).

Zklidňující bylinné extrakty (listová šťáva z aloe vera a extrakt ze zimolezu) po aplikaci poskytují pocit pohodlí.

Prémiová změkčovadla (bambucké máslo, skvalen, beta sitosterol) podporují přirozenou lipidovou bariérovou schopnost pokožky, což způsobuje její měkkost a lepší zadržování vlhkosti. Účinný antioxidační komplex složený z vitaminu E a stabilní esterová forma vitaminu C rozpustného v oleji jsou přidány pro prevenci poškození pokožky volnými radiály.

„Vektorizovaný“ lipoprotein složený z pšeničného proteinu s derivátem palmového oleje slouží jako přísada proti vráskám.

 Pokyny: Aplikujte přímo na čistou pokožku nebo na svoji make-up bázi/primer podle výběru. Pro účinné skrytí nedokonalostí pleti a stařeckých skvrn se doporučuje používat produkt v kombinaci s Camouflage Powder SPF 17.

Složení: kolagen, elastin, olej ze sladkých mandlí, sezamový olej, bambucké máslo.

 

 

 

 

Hledat

 • MOBILNÍ OBCHODY

  31.12.2020

  VÁŽENÍ PŘÁTELÉ!

  RÁDI PŘIVÍTÁME VÁS V NAŠÍCH MOBILNÍCH OBCHODECH S KOSMETIKOU Z IZRAELE.

  KAŽDÉMU NÁVŠTĚVNÍKU DÁVÁME PŘÍLEŽITOST KE KOUPI JAKÝCHKOLI PRODUKTŮ ZNAČEK ABSOLUTE CARE, JEUNESSE, MORAZ MEDICAL HERBS A SEA OF SPA.

  PO CELÝ PRŮBĚH AKCE PLATÍ SPECIÁLNÍ CENY A SLEVY.

  S NÁMI MŮŽETE OSOBNĚ VYZKOUŠET NEJNOVĚJŠÍ PRODUKTY ROKU 2019, ZÍSKAT PROFESIONÁLNÍ OSOBNÍ RADY A DOPORUČENÍ, KOUPIT JEDINEČNÉ DÁRKY "POD VÁNOČNÍ STROMEČEK" PRO SVOU RODINU A BLÍZKÉ.

  TĚŠÍME SE NA VÁS!

  VB FOR YOU TÝM.