Gel na kontury očí

REF # AL50100-30/ Eye Contour Gel 30 ml

REF # AL50100-100/ Eye Contour Gel 100 ml

Eye-contour  Rychle vstřebatelný, lehký zvlhčující krémový gel, vhodný pro všechny typy pleti.

Určený k výživě jemné oblasti očí, obsahuje účinné složky se schopností vázat vlhkost (sůl kyseliny hyaluronové; minerální vodu z Mrtvého moře a glukonolakton), které v této receptuře také slouží jako přírodní konzervační prostředek.

Bylinné adstringenty, extrakt z hamamelisu a okurky působí lehkým liftingovým účinkem. Udržitelné rostlinné oleje, obsahující esenciální mastné kyseliny, působí jako delikátní změkčovadla, která podporují bariérovou funkci pokožky v této oblasti a eliminují vznik jemných vrásek. Vitamíny E a A chrání přírodní oleje před volnými radikály.

 Zklidňující extrakt z květu heřmánku a alantoin ve složení zvyšují pocit pohodlí pro všechny typy pleti. Naneste na oblast kolem očí kdykoliv v případě potřeby.

 

 

 

 

 

Hledat

 • MOBILNÍ OBCHODY

  31.12.2020

  VÁŽENÍ PŘÁTELÉ!

  RÁDI PŘIVÍTÁME VÁS V NAŠÍCH MOBILNÍCH OBCHODECH S KOSMETIKOU Z IZRAELE.

  KAŽDÉMU NÁVŠTĚVNÍKU DÁVÁME PŘÍLEŽITOST KE KOUPI JAKÝCHKOLI PRODUKTŮ ZNAČEK ABSOLUTE CARE, JEUNESSE, MORAZ MEDICAL HERBS A SEA OF SPA.

  PO CELÝ PRŮBĚH AKCE PLATÍ SPECIÁLNÍ CENY A SLEVY.

  S NÁMI MŮŽETE OSOBNĚ VYZKOUŠET NEJNOVĚJŠÍ PRODUKTY ROKU 2019, ZÍSKAT PROFESIONÁLNÍ OSOBNÍ RADY A DOPORUČENÍ, KOUPIT JEDINEČNÉ DÁRKY "POD VÁNOČNÍ STROMEČEK" PRO SVOU RODINU A BLÍZKÉ.

  TĚŠÍME SE NA VÁS!

  VB FOR YOU TÝM.