Eye & Face Liftingová emulze na obličej a oči 20ml

REF # AL50101/ 20 ml/ Eye & Face Lifting Fluid

Eye-20-ml  

Jemná emulze speciálně navržená tak, aby minimalizovala výskyt jemných vrásek. Obohacená o hyaluronát sodný a darutoside v kombinaci s výtažkem z albízie růžové pro zpevnění pokožky.

Tento lehký  liftingový gel vytváří na pokožce film, který se snadno absorbuje a zanechává viditelně hladší vzhled.

Obsahuje speciální komplex aktivních látek, který napodobuje přírozený zvhlčující faktor pokožky (NMF - Natural Moisturizing Factor).

Dále také obsahuje speciální molekuli se „zdvihacím“ účinkem, která kombinuje mastný derivát palmového oleje s hydratační aminokyselinou: prolin.

Kromě toho má ve složení extrakt ze slézu, který pokožku zklidňuje a zjemňuje.

Tento přípravek na pokožku působí lehkým zpevňujícím účinkem a snižuje ranní otoky kolem jemné oblasti očí.

Face & Eye Contour liftingová emulze poskytuje maximální zdvihací efekt na ochablá horní víčka, což umožňuje účinně nahradit invazivní metody napínání povadlé pokožky.

Dalším bonusem je schopnost přípravku snižovat otoky a výskyt tmavých kruhů, posiluje křehké tkáně, stimuluje detoxikační funkci pokožky a omezuje hromadění glykotoxických pigmentů.

 

 

 

 

 

Hledat

 • MOBILNÍ OBCHODY

  31.12.2020

  VÁŽENÍ PŘÁTELÉ!

  RÁDI PŘIVÍTÁME VÁS V NAŠÍCH MOBILNÍCH OBCHODECH S KOSMETIKOU Z IZRAELE.

  KAŽDÉMU NÁVŠTĚVNÍKU DÁVÁME PŘÍLEŽITOST KE KOUPI JAKÝCHKOLI PRODUKTŮ ZNAČEK ABSOLUTE CARE, JEUNESSE, MORAZ MEDICAL HERBS A SEA OF SPA.

  PO CELÝ PRŮBĚH AKCE PLATÍ SPECIÁLNÍ CENY A SLEVY.

  S NÁMI MŮŽETE OSOBNĚ VYZKOUŠET NEJNOVĚJŠÍ PRODUKTY ROKU 2019, ZÍSKAT PROFESIONÁLNÍ OSOBNÍ RADY A DOPORUČENÍ, KOUPIT JEDINEČNÉ DÁRKY "POD VÁNOČNÍ STROMEČEK" PRO SVOU RODINU A BLÍZKÉ.

  TĚŠÍME SE NA VÁS!

  VB FOR YOU TÝM.