Re-nova

Jak poznat, že Vaše pokožka potřebuje hydrataci? Mezi viditelné známky suché pokožky patří:

 •  drsnost, pocit napětí a nepohodlí;
 •  zvýšená citlivost na vnější podněty (voda, vítr, mráz a jiné přírodní jevy);
 • průsvitnost kůže s viditelnými cévami (růžovka).

Důvodem vzniku suché pokožky je nedostatečná aktivita mazových žláz. Tyto žlázy se nedokážou vyrovnat s produkcí přírodního chrániče pokožky - tuku, který vytváří na pokožce ochranný film. Mastný film chrání pokožku před ztrátou vlhkosti. Pokud chybí, objevují se malé mimické vrásky.

Celá řada Renova je navržena tak, aby pomáhala udržovat hydrolipidickou vrstvu pokožky a zároveň zlepšovala její ochranné schopnosti, předcházela předčasnému stárnutí a obnovovala důležité vlastnosti, jako je dobrá hydratace, pružnost a povrch suché pokožky.

Výhodou řady přípravků této řady je obsah nezbytných a cenných přírodních složek: přírodní oleje, speciální zvlhčovače, rostlinné extrakty, antioxidanty, peptidy a mnoho vitamínů. Všechny tyto složky jsou nenahraditelnými pomocníky při ošetření suché pokožky.

Hledat

 • MOBILNÍ OBCHODY

  31.12.2020

  VÁŽENÍ PŘÁTELÉ!

  RÁDI PŘIVÍTÁME VÁS V NAŠÍCH MOBILNÍCH OBCHODECH S KOSMETIKOU Z IZRAELE.

  KAŽDÉMU NÁVŠTĚVNÍKU DÁVÁME PŘÍLEŽITOST KE KOUPI JAKÝCHKOLI PRODUKTŮ ZNAČEK ABSOLUTE CARE, JEUNESSE, MORAZ MEDICAL HERBS A SEA OF SPA.

  PO CELÝ PRŮBĚH AKCE PLATÍ SPECIÁLNÍ CENY A SLEVY.

  S NÁMI MŮŽETE OSOBNĚ VYZKOUŠET NEJNOVĚJŠÍ PRODUKTY ROKU 2019, ZÍSKAT PROFESIONÁLNÍ OSOBNÍ RADY A DOPORUČENÍ, KOUPIT JEDINEČNÉ DÁRKY "POD VÁNOČNÍ STROMEČEK" PRO SVOU RODINU A BLÍZKÉ.

  TĚŠÍME SE NA VÁS!

  VB FOR YOU TÝM.