Centella Obnovující krém 

REF # AL11003 / 50 ml/ Renova Centella Repair Cream 

Al11003

 Luxusní krém obohacený semennými oleji a bylinnými extrakty, které podporují hebkost, pružnost a obnovu pokožky.

Účinné antioxidanty v krému minimalizují poškození lipidové bariéry pokožky volnými radikály a stabilizují látky ve složení při plném zachování kvality nenasycených olejů, čímž umožňují dlouhodobější skladování přípravku. Unikátní molekuly, které kombinují aminokyselinu aspartát s minerály hořčíku a draslíku, zklidňují pokožku a poskytují jí pocit pohodlí.

V kombinaci s antioxidantem podobným SOD (superoxid dismutáza) podporují obranyschopnost pokožky vystavené škodlivému působení životního prostředí. Extrakty z řas Dunaliella Salina chrání rostlinné oleje bohaté na vitamíny ve složení (sibiřský rakytník, skvalan, jojoba a bambucké máslo).

Extrakt z echinacey poskytuje zvlhčující účinek kyseliny hyaluronové a zároveň zvyšuje měkkost a pružnost pokožky. 

 Aplikace: Rovnoměrně naneste jemný krém a masírujte, dokud se kompletně nevstřebá do pokožky. Doporučuje se používat jednou nebo dvakrát denně na všechny oblasti obličeje a krku, aby se zabránilo suchosti, zlepšila se pružnost pokožky a zvýšila se ochrana před nepříznivými vlivy životního prostředí.

Hledat

 • MOBILNÍ OBCHODY

  31.12.2020

  VÁŽENÍ PŘÁTELÉ!

  RÁDI PŘIVÍTÁME VÁS V NAŠÍCH MOBILNÍCH OBCHODECH S KOSMETIKOU Z IZRAELE.

  KAŽDÉMU NÁVŠTĚVNÍKU DÁVÁME PŘÍLEŽITOST KE KOUPI JAKÝCHKOLI PRODUKTŮ ZNAČEK ABSOLUTE CARE, JEUNESSE, MORAZ MEDICAL HERBS A SEA OF SPA.

  PO CELÝ PRŮBĚH AKCE PLATÍ SPECIÁLNÍ CENY A SLEVY.

  S NÁMI MŮŽETE OSOBNĚ VYZKOUŠET NEJNOVĚJŠÍ PRODUKTY ROKU 2019, ZÍSKAT PROFESIONÁLNÍ OSOBNÍ RADY A DOPORUČENÍ, KOUPIT JEDINEČNÉ DÁRKY "POD VÁNOČNÍ STROMEČEK" PRO SVOU RODINU A BLÍZKÉ.

  TĚŠÍME SE NA VÁS!

  VB FOR YOU TÝM.