Alodem  Azulene peelingový gel pro jemnou pokožku

 REF # AL20500-50 / 50 ml/ Alodem  Peeling Gel Azulene

REF # AL20500-150 / 150 ml/ Alodem  Peeling Gel Azulene

 Přírodní peelingový gel s obzvláště lehkou a šetrnou recepturou, který poskytuje jemnou a šetrnou exfoliaci i té nejcitlivější pokožce.

Tento jemný lipogel obohacený o luxusní změkčovadla, se při kontaktu s pokožkou (v reakci na tělesnou teplotu) začne rozpouštět.

Hydrofilní struktura přípravku (emulgátor rostlinného původu) umožňuje rychle a snadno odstranit gel z povrchu pokožky čistou vodou.

Výtažky z květů měsíčku lékařského a heřmánku jemně zklidňují pokožku, kombinace změkčujících olejů ze semen ovoce (olivový, jojobový a makadamiový) je ve složení stabilizována vitamínem E.

Konzervační látky jsou 100% přírodního původu.

Pokyny: naneste gel v tenké vrstvě na oblasti kůže, které vyžadují jemnou exfoliaci. Proveďte krátkou masáž lehkými krouživými pohyby, dokud pokožka nenabyde pocitu hladkosti (v počáteční fázi masáže ucítíte mírné zahřátí pokožky).

Postupně přidávejte vodu, pokračujte v masáži, dokud se na kůži neobjeví bělavá emulze, kterou lze snadno smýt vodou nebo odstranit navlhčeným vatovým tampónkem.

Nakonec opláchněte pokožku vodou a osušte měkkým hadříkem.

Aktivní látky: Jojobový olej, olivový olej, makadamiový olej, voda z Mrtvého moře, měsíček lékařský a heřmánkový extrakt, vitamin E, skvalen.

 

 

 

 

 

 

Hledat

 • MOBILNÍ OBCHODY

  31.12.2020

  VÁŽENÍ PŘÁTELÉ!

  RÁDI PŘIVÍTÁME VÁS V NAŠÍCH MOBILNÍCH OBCHODECH S KOSMETIKOU Z IZRAELE.

  KAŽDÉMU NÁVŠTĚVNÍKU DÁVÁME PŘÍLEŽITOST KE KOUPI JAKÝCHKOLI PRODUKTŮ ZNAČEK ABSOLUTE CARE, JEUNESSE, MORAZ MEDICAL HERBS A SEA OF SPA.

  PO CELÝ PRŮBĚH AKCE PLATÍ SPECIÁLNÍ CENY A SLEVY.

  S NÁMI MŮŽETE OSOBNĚ VYZKOUŠET NEJNOVĚJŠÍ PRODUKTY ROKU 2019, ZÍSKAT PROFESIONÁLNÍ OSOBNÍ RADY A DOPORUČENÍ, KOUPIT JEDINEČNÉ DÁRKY "POD VÁNOČNÍ STROMEČEK" PRO SVOU RODINU A BLÍZKÉ.

  TĚŠÍME SE NA VÁS!

  VB FOR YOU TÝM.