Alodem Calendula čistící emulze

 REF # AL20200 / 200 ml/ Alódem Calendula Cleansing Emulsion

Tato výživná emulze pro každodenní hloubkové čištění je ideální pro citlivou pokožku. Vybrané ingredience, jako zklidňující rostlinné extrakty karoten, olejové výtažky z měsíčku a výtažek annatto ze semen oreláníku barvířského, zajišťují optimální šetrnost k pokožce a maximální účinnost.

Vitamin E působí jako antioxidant a ovocné kyseliny působí jako mírný peeling. Tento přípravek rozpouští veškeré stopy make-upu a po očištění zanechává pokožku se sametově hladkým povrchem.

Pokyny: navlhčete kosmetickou houbičku vodou a emulzí. Poté houbičkou jemně protřete obličej a pomocí prstů masírujte emulzi krouživými pohyby. Nakonec přípravek setřete nebo důkladně omyjte obličej vodou. Vyhněte se oblasti očí.

 

 

 

 

 

Hledat

 • MOBILNÍ OBCHODY

  31.12.2020

  VÁŽENÍ PŘÁTELÉ!

  RÁDI PŘIVÍTÁME VÁS V NAŠÍCH MOBILNÍCH OBCHODECH S KOSMETIKOU Z IZRAELE.

  KAŽDÉMU NÁVŠTĚVNÍKU DÁVÁME PŘÍLEŽITOST KE KOUPI JAKÝCHKOLI PRODUKTŮ ZNAČEK ABSOLUTE CARE, JEUNESSE, MORAZ MEDICAL HERBS A SEA OF SPA.

  PO CELÝ PRŮBĚH AKCE PLATÍ SPECIÁLNÍ CENY A SLEVY.

  S NÁMI MŮŽETE OSOBNĚ VYZKOUŠET NEJNOVĚJŠÍ PRODUKTY ROKU 2019, ZÍSKAT PROFESIONÁLNÍ OSOBNÍ RADY A DOPORUČENÍ, KOUPIT JEDINEČNÉ DÁRKY "POD VÁNOČNÍ STROMEČEK" PRO SVOU RODINU A BLÍZKÉ.

  TĚŠÍME SE NA VÁS!

  VB FOR YOU TÝM.