Alodem Facial Mist Zklidňující tonikum

  REF # AL20201 / 200 ml/ Alódem Facial Mist 

Toto osvěžující pleťové tonikum má podobu čirého, lehkého gelu, který zklidňuje pokožku a zvyšuje její schopnost zadržovat vlhkost po dlouhou dobu.

Obsahuje hydratační složky podobné těm, které jsou přítomny v kůži, včetně kolagenu (mořského původu), minerálů Mrtvého moře, kyseliny hyaluronové a fosfolipidů, které chrání přirozenou bariéru pokožky. Tato kompozice poskytuje pokožce maximální pohodlí a pocit zklidnění.Tonikum účinně ochlazuje a zklidňuje podrážděnou pokožku.

Pokyny: naneste tonikum každý den po očištění pokožky, ráno a večer. Tonikum se rychle vstřebává a zanechává na pokožce sametový povrch. Aktivní složky: voda z Mrtvého moře, alantoin, kyselina hyaluronová, fosfolipidy.

 

 

 

 

 

Hledat

 • MOBILNÍ OBCHODY

  31.12.2020

  VÁŽENÍ PŘÁTELÉ!

  RÁDI PŘIVÍTÁME VÁS V NAŠÍCH MOBILNÍCH OBCHODECH S KOSMETIKOU Z IZRAELE.

  KAŽDÉMU NÁVŠTĚVNÍKU DÁVÁME PŘÍLEŽITOST KE KOUPI JAKÝCHKOLI PRODUKTŮ ZNAČEK ABSOLUTE CARE, JEUNESSE, MORAZ MEDICAL HERBS A SEA OF SPA.

  PO CELÝ PRŮBĚH AKCE PLATÍ SPECIÁLNÍ CENY A SLEVY.

  S NÁMI MŮŽETE OSOBNĚ VYZKOUŠET NEJNOVĚJŠÍ PRODUKTY ROKU 2019, ZÍSKAT PROFESIONÁLNÍ OSOBNÍ RADY A DOPORUČENÍ, KOUPIT JEDINEČNÉ DÁRKY "POD VÁNOČNÍ STROMEČEK" PRO SVOU RODINU A BLÍZKÉ.

  TĚŠÍME SE NA VÁS!

  VB FOR YOU TÝM.