Alodem Krémový gel s AHA kyselinami

 REF # AL20400-50/ 50 ml/ Alodem AHA Cream Gel 

REF # AL20202-150 / 150 ml/ Alodem AHA Cream Gel


Tento krémový gel obsahuje kyselinu mléčnou a ananasový extrakt, který je bohatý na enzymy, díky kterým snadno odlupuje z povrchu odumřelé buňky a podporuje proces regenerace pokožky.

Postupně posiluje citlivou pokožku a obnovuje její pružnost.

Kyselina hyaluronová, která je součástí složení, aktivně zvlhčuje pokožku a současně zmírňuje možný pocit mravenčení, který je typický při používání AHA-kyselin.

Tento krémový gel funguje jako ideální osvěžující noční přípravek na pokožku (zatímco spíte - krém aktivně působí). Aktivní složky: kyselina mléčná, ananasový extrakt, kyselina hyaluronová, tokoferol, skvalen.

Pokyny: naneste krém večer na čistou pokožku. Na začátku období užívání přípravku používejte 2-3 krát týdně a až si Vaše pleť zvykne na obsažené alfa-hydrokyseliny, plynule přejděte na denní užívání.

Lehkými masážními pohyby naneste krémový gel na pokožku obličeje a krku (vyhněte se oblasti očí).

 

 

 

 

 

 

 

Hledat

 • MOBILNÍ OBCHODY

  31.12.2020

  VÁŽENÍ PŘÁTELÉ!

  RÁDI PŘIVÍTÁME VÁS V NAŠÍCH MOBILNÍCH OBCHODECH S KOSMETIKOU Z IZRAELE.

  KAŽDÉMU NÁVŠTĚVNÍKU DÁVÁME PŘÍLEŽITOST KE KOUPI JAKÝCHKOLI PRODUKTŮ ZNAČEK ABSOLUTE CARE, JEUNESSE, MORAZ MEDICAL HERBS A SEA OF SPA.

  PO CELÝ PRŮBĚH AKCE PLATÍ SPECIÁLNÍ CENY A SLEVY.

  S NÁMI MŮŽETE OSOBNĚ VYZKOUŠET NEJNOVĚJŠÍ PRODUKTY ROKU 2019, ZÍSKAT PROFESIONÁLNÍ OSOBNÍ RADY A DOPORUČENÍ, KOUPIT JEDINEČNÉ DÁRKY "POD VÁNOČNÍ STROMEČEK" PRO SVOU RODINU A BLÍZKÉ.

  TĚŠÍME SE NA VÁS!

  VB FOR YOU TÝM.