Alodem Lehký ochranný denní krém SPF 30

 REF # AL20300 / 50 ml/ Alodem Non Oily Protection UVA/UVB SPF30

Pro citlivou pokožku

Tento účinný hydratační krém pro všechny typy pleti s ochranným faktorem SPF30 chrání pokožku před širokým spektrem UVA / UVB záření. Krém je vhodný zejména pro citlivou pokožku. Emulze se snadno vstřebává a nezanechává po aplikaci bělavou skvrnu, ale příjemný pocit na povrchu pokožky.

Přípravek je obohacen o zklidňující výtažek z měsíčku lékařského a prémiové antioxidanty (vitamin E a extrakt z řas Dunaliella Salina), které poskytují pokožce vysokou ochranu před škodlivým účinkem volných radikálů a zabraňují předčasnému stárnutí.

Stopové prvky hořčíku a draslíku podporují zklidňující účinek přípravku a zvyšují odolnost kožních buněk vůči vnějším faktorům. Kombinace pryskyřice myrhy a derivátu kyseliny undecylenové poskytuje příznivé hygienické podmínky na povrchu pokožky, což je důležité pro všechny typy pleti, zejména pro mastnou a kombinovanou pleť.

Pokyny: aplikujte ráno po umytí obličeje a nanesení tonika, 20 minut před kontaktem se sluncem. Krém použijte opakovaně v průběhu dne, jestliže se budete nacházet pod přímým slunečním zářením.

Aktivní látky v denním krému SPF 30 od Alodem: vitamín E, extrakt z mořských řas Dunaliella Salina, derivát kyseliny undecylenové, hořčík, pryskyřice myrhy, draslík, jojoba, zimolez, myrta ...

 

 

 

 

 

Hledat

 • MOBILNÍ OBCHODY

  31.12.2020

  VÁŽENÍ PŘÁTELÉ!

  RÁDI PŘIVÍTÁME VÁS V NAŠÍCH MOBILNÍCH OBCHODECH S KOSMETIKOU Z IZRAELE.

  KAŽDÉMU NÁVŠTĚVNÍKU DÁVÁME PŘÍLEŽITOST KE KOUPI JAKÝCHKOLI PRODUKTŮ ZNAČEK ABSOLUTE CARE, JEUNESSE, MORAZ MEDICAL HERBS A SEA OF SPA.

  PO CELÝ PRŮBĚH AKCE PLATÍ SPECIÁLNÍ CENY A SLEVY.

  S NÁMI MŮŽETE OSOBNĚ VYZKOUŠET NEJNOVĚJŠÍ PRODUKTY ROKU 2019, ZÍSKAT PROFESIONÁLNÍ OSOBNÍ RADY A DOPORUČENÍ, KOUPIT JEDINEČNÉ DÁRKY "POD VÁNOČNÍ STROMEČEK" PRO SVOU RODINU A BLÍZKÉ.

  TĚŠÍME SE NA VÁS!

  VB FOR YOU TÝM.