Barbados Bahenní minerální čistící gel

REF # AL30203/ 200 ml/ Barbados Mineral Mud Cleansing Gel

Tmavý perleťový gel, který slouží jako každodenní čisticí přípravek pro jemnou pokožku (i pro ty, kteří mají problematickou T-zónu).

Vytváří výživnou pěnu, která zanechává pokožku čistou, hydratovanou a hladkou. Efektivně zjemňuje a čistí pokožku, aniž by ji příliš vysušoval.

Produktová řada Barbados poskytuje přírodní, jemnou denní péči o citlivou mastnou / kombinovanou pleť založenou na prokázané dlouhodobé účinnosti při profesionálním i osobním používání.

Řada je navržena pro péči o citlivou mastnou pleť trpící seboroickou dermatitidou, stav charakterizovaný zvětšenými mazovými žlázami a nadbytečnými mastnými sekrety, které se hromadí především v T-zóně a vytváří na pokožce šupinatý povrch.

Aplikace: naneste malé množství na navlhčenou pokožku.

Vyhněte se oblasti očí a důkladně opláchněte velkým množstvím vody.

 

 

 

 

 

 

Hledat

 • MOBILNÍ OBCHODY

  31.12.2020

  VÁŽENÍ PŘÁTELÉ!

  RÁDI PŘIVÍTÁME VÁS V NAŠÍCH MOBILNÍCH OBCHODECH S KOSMETIKOU Z IZRAELE.

  KAŽDÉMU NÁVŠTĚVNÍKU DÁVÁME PŘÍLEŽITOST KE KOUPI JAKÝCHKOLI PRODUKTŮ ZNAČEK ABSOLUTE CARE, JEUNESSE, MORAZ MEDICAL HERBS A SEA OF SPA.

  PO CELÝ PRŮBĚH AKCE PLATÍ SPECIÁLNÍ CENY A SLEVY.

  S NÁMI MŮŽETE OSOBNĚ VYZKOUŠET NEJNOVĚJŠÍ PRODUKTY ROKU 2019, ZÍSKAT PROFESIONÁLNÍ OSOBNÍ RADY A DOPORUČENÍ, KOUPIT JEDINEČNÉ DÁRKY "POD VÁNOČNÍ STROMEČEK" PRO SVOU RODINU A BLÍZKÉ.

  TĚŠÍME SE NA VÁS!

  VB FOR YOU TÝM.