Barbados Bezolejový ochranný denní krém SPF50

REF # AL30300/ 50 ml/ Barbados Propical Non-Oily Protective Day Cream SPF50

Anna Lotan Non-Oily Protective Day Cream SPF 50 — Легкий защитный дневной крем для деликатной жирной комбинированной кожи, 8 800 333-03-45

Tento lehký ochranný denní krém je vynikající pro lehce mastnou nebo kombinovanou pleť.
Poskytuje široké spektrum ochrany (UVA / UVB), dále také vyvažuje vlhkost pokožky mastnějších typů pleti. Obsahuje aktivní hydratační složku Aloe Vera a polysacharidy, které poskytují příjemný pocit při vystavení pokožky slunci. Po aplikaci zanechává jemnou ochrannou vrstvu šetrnou i k mastné pokožce s rozšířenými póry a pocit hebkosti.
Pryskyřice řečíku lentišku jsou látky vytvářející na pokožce ochrannou vrstvu, čímž napomáhají minimalizovat výskyt zvětšených pórů a dodávají krému typickou bylinnou vůni.
Ve složení je též derivát undecylenové kyseliny se zvýšenou penetrační schopností, díky které zlepšuje hygienické podmínky u zranitelných typů pleti a bojuje proti kožním problémům mastné pokožky s vysokou účinností.

Obohacený o prémiové antioxidanty (vitamin Ester-C a extrakt ze zelené řasy Dunaliella Salina), aby se minimalizoval škodlivý účinek volných radikálů, což je zvláště důležité při vystavení UV záření.

Pokyny: každý den před vystavením pokožky slunci aplikujte krém jemnými masážními pohyby na obličej a krk, než se přípravek vstřebá do pokožky.

 

 

 

 

 

Hledat

 • MOBILNÍ OBCHODY

  31.12.2020

  VÁŽENÍ PŘÁTELÉ!

  RÁDI PŘIVÍTÁME VÁS V NAŠÍCH MOBILNÍCH OBCHODECH S KOSMETIKOU Z IZRAELE.

  KAŽDÉMU NÁVŠTĚVNÍKU DÁVÁME PŘÍLEŽITOST KE KOUPI JAKÝCHKOLI PRODUKTŮ ZNAČEK ABSOLUTE CARE, JEUNESSE, MORAZ MEDICAL HERBS A SEA OF SPA.

  PO CELÝ PRŮBĚH AKCE PLATÍ SPECIÁLNÍ CENY A SLEVY.

  S NÁMI MŮŽETE OSOBNĚ VYZKOUŠET NEJNOVĚJŠÍ PRODUKTY ROKU 2019, ZÍSKAT PROFESIONÁLNÍ OSOBNÍ RADY A DOPORUČENÍ, KOUPIT JEDINEČNÉ DÁRKY "POD VÁNOČNÍ STROMEČEK" PRO SVOU RODINU A BLÍZKÉ.

  TĚŠÍME SE NA VÁS!

  VB FOR YOU TÝM.