Barbados Bio tonikum

REF # AL30208/ 200 ml/ Barbados Bio Toner

Toto bio-tonikum na obličej a pokožku hlavy, založené na zklidňujícím účinku rostlinných šťáv a výtažků, je ideální péče pro citlivou kombinovanou pleť s problematickou T-zónou.

Složky v jeho receptuře pocházejí na 99% z přírodních zdrojů, díky čemuž je vhodný pro mladé i zralé typy spíše mastné pleti.

Osvěžuje pleť a pokožku hlavy a vrací pokožce hladký vzhled, zejména při použití jako báze pod pleťový balzám řady Barbados.

Při klinickém testování bylo zjištěno, že je tento přípravek hypoalergenní a vhodný pro citlivou pokožku. Ideální pro osvěžení a zklidnění pokožky hlavy po umytí šamponem proti lupům.

Pokyny: používejte na očištěnou pleť nebo pokožku hlavy.

Naneste velkorysou vrstvu na požadované oblasti a nechte zaschnout.

V případě potřeby během dne zopakujte. Pokračujte aplikací pleťového balzámu Barbados nebo hydratujícího přípravku dle vašeho výběru.

 

 

 

 

 

 

Hledat

 • MOBILNÍ OBCHODY

  31.12.2020

  VÁŽENÍ PŘÁTELÉ!

  RÁDI PŘIVÍTÁME VÁS V NAŠÍCH MOBILNÍCH OBCHODECH S KOSMETIKOU Z IZRAELE.

  KAŽDÉMU NÁVŠTĚVNÍKU DÁVÁME PŘÍLEŽITOST KE KOUPI JAKÝCHKOLI PRODUKTŮ ZNAČEK ABSOLUTE CARE, JEUNESSE, MORAZ MEDICAL HERBS A SEA OF SPA.

  PO CELÝ PRŮBĚH AKCE PLATÍ SPECIÁLNÍ CENY A SLEVY.

  S NÁMI MŮŽETE OSOBNĚ VYZKOUŠET NEJNOVĚJŠÍ PRODUKTY ROKU 2019, ZÍSKAT PROFESIONÁLNÍ OSOBNÍ RADY A DOPORUČENÍ, KOUPIT JEDINEČNÉ DÁRKY "POD VÁNOČNÍ STROMEČEK" PRO SVOU RODINU A BLÍZKÉ.

  TĚŠÍME SE NA VÁS!

  VB FOR YOU TÝM.