Barbados Hydrofilní jemný čistič pleti

REF # AL30206/ 200 ml/ Barbados Purifying Hydrophilic Cleanser

Koncentrovaný pleťový čisticí přípravek pro šetrné a snadné odstranění make-upu a nečistot ze všech typů pleti.Jedna kapka tohoto produktu je účinnější než jakýkoli jiný čistič. Speciálně vyvinutý pro citlivou a mastnou pleť, na které se vytvářejí šupinaté povrchy (příznak onemocnění jako je seboroická dermatitida).

Funguje vysoce účinně při odstraňování odumřelých buněk z obzvláště jemné pokožky, zejména jako doplněk po aplikaci přípravku Anna Lotan Collagel, který pleť pečlivě hydratuje.

Pokyny: naneste velkorysou vrstvu Collagelu na celý povrch obličeje. (Pokud jej ponecháte chvíli působit, dosáhnete důkladnějšího čištění pokožky a zároveň bude působit jako zklidňující maska, která účinně zmírňuje zarudnutí). Přidejte několik kapek tohoto hydrofilního čističe a masírujte krouživými pohyby, dokud nevznikne bělavá emulze. Nakonec přípravek opláchněte nebo otřete měkkou navlhčenou tkání. Vyhněte se kontaktu s očima.

Hledat

 • MOBILNÍ OBCHODY

  31.12.2020

  VÁŽENÍ PŘÁTELÉ!

  RÁDI PŘIVÍTÁME VÁS V NAŠÍCH MOBILNÍCH OBCHODECH S KOSMETIKOU Z IZRAELE.

  KAŽDÉMU NÁVŠTĚVNÍKU DÁVÁME PŘÍLEŽITOST KE KOUPI JAKÝCHKOLI PRODUKTŮ ZNAČEK ABSOLUTE CARE, JEUNESSE, MORAZ MEDICAL HERBS A SEA OF SPA.

  PO CELÝ PRŮBĚH AKCE PLATÍ SPECIÁLNÍ CENY A SLEVY.

  S NÁMI MŮŽETE OSOBNĚ VYZKOUŠET NEJNOVĚJŠÍ PRODUKTY ROKU 2019, ZÍSKAT PROFESIONÁLNÍ OSOBNÍ RADY A DOPORUČENÍ, KOUPIT JEDINEČNÉ DÁRKY "POD VÁNOČNÍ STROMEČEK" PRO SVOU RODINU A BLÍZKÉ.

  TĚŠÍME SE NA VÁS!

  VB FOR YOU TÝM.

   

 • MOBILNÍ OBCHOD LITOMYŠL

  17.9.2020

  Ve Dnech  17-18. 2020

  Mobilní Obchod Na Adrese :

  Smetanovo Náměstí 47 ,

  Litomyšl    

  Chcete-Li Objednat Termín Návštěvy, Zavolejte Na Číslo:

  Mob: 608 869 060

  Gabriela Vrbková