Barbados Jemná čisticí pěna pro citlivou pleť

 REF # AL30200/ 200 ml/ Barbados SebaFoam Mild Cleanser 

Tento přípravek je ideální na zmírnění zarudnutí, a také slouží jako perfektní denní čisticí prostředek pro citlivou pleť. Skládá se z přírodních složek získaných z kukuřice, kokosu a oliv, je k pokožce maximálně šetrný a nezanechává ji suchou.

Složení bohaté na minerály s obsahem hlízy šachóru jedlého má hydratační účinek i po opláchnutí.Lipoaktivní derivát undecylenové kyseliny je podstatnou součástí konzervačního systému, který napomáhá k udržení optimální hygieny pokožky. Ekologicky vyrobená pumpička vydává jemnou a hedvábnou čisticí pěnu připravenou k okamžitému použití.

Aplikace:

Stiskněte pumpičku 1-2krát, abyste dostali dostatek pěny a naneste na požadované oblasti několika masážními pohyby. Pěna může být použita na libovolnou část obličeje nebo těla 1-2krát denně nebo podle potřeby.

Hledat

 • MOBILNÍ OBCHODY

  31.12.2020

  VÁŽENÍ PŘÁTELÉ!

  RÁDI PŘIVÍTÁME VÁS V NAŠÍCH MOBILNÍCH OBCHODECH S KOSMETIKOU Z IZRAELE.

  KAŽDÉMU NÁVŠTĚVNÍKU DÁVÁME PŘÍLEŽITOST KE KOUPI JAKÝCHKOLI PRODUKTŮ ZNAČEK ABSOLUTE CARE, JEUNESSE, MORAZ MEDICAL HERBS A SEA OF SPA.

  PO CELÝ PRŮBĚH AKCE PLATÍ SPECIÁLNÍ CENY A SLEVY.

  S NÁMI MŮŽETE OSOBNĚ VYZKOUŠET NEJNOVĚJŠÍ PRODUKTY ROKU 2019, ZÍSKAT PROFESIONÁLNÍ OSOBNÍ RADY A DOPORUČENÍ, KOUPIT JEDINEČNÉ DÁRKY "POD VÁNOČNÍ STROMEČEK" PRO SVOU RODINU A BLÍZKÉ.

  TĚŠÍME SE NA VÁS!

  VB FOR YOU TÝM.

   

 • MOBILNÍ OBCHOD LITOMYŠL

  17.9.2020

  Ve Dnech  17-18. 2020

  Mobilní Obchod Na Adrese :

  Smetanovo Náměstí 47 ,

  Litomyšl    

  Chcete-Li Objednat Termín Návštěvy, Zavolejte Na Číslo:

  Mob: 608 869 060

  Gabriela Vrbková